Uşak 'Vefa' ekipleri 8 bin 337 vatandaşın talebini karşıladı

Uşak 'Vefa' ekipleri 8 bin 337 vatandaşın talebini karşıladı
banner601

Uşak'ta 'Vefa Sosyal Destek Grubu' sokağa çıkma kısıtlaması bulunan vatandaşların son 24 saatte 755 talebini yerini getirirken bugüne kadar toplamda 8 bin 337 vatandaşın talebini karşıladı.  
  Uşak Valiliğince korona virüs tedbirleri kapsamında oluşturulan 'Vefa Sosyal Destek Grubu' ekipleri ikametlerinden ayrılmalarına ve sokağa çıkmalarına kısıtlama getirilen vatandaşlar için 24 saat boyunca aktif çalışmalarına devam ediyor. Vefa ekiplerinin çalışmaları kapsamında il genelinde son 24 saatte 755 vatandaşın talebi yerine getirilirken bugüne kadar toplamda 8 bin 337 vatandaşın istekleri karşılandı.
  Öte yandan Vali Funda Kocabıyık yaptığı açıklamada, "Bu hassas dönemde devletimiz tüm imkânlarıyla vatandaşımızın yanında. Evde kalarak virüsün yayılmasına engel olalım" dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2020, 12:50
banner600
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yaşar Kükrer
Yaşar Kükrer - 10 ay Önce

Allah razı olsun devletimizden fakat bir kac sözüm var konuşmamı dikkate alırsanız sevinirim ben 18 gündür çalışmıyorum bu korona yüzünden ve benim iki yaşında bir çocuğum var ve evimde ersagim kalmadı bunları yazarken utanarak yazıyorum hayatında çalışmasını bilmeyenlere her ay yardım veriliyor ben 18 gündür kaç yere vardıysam hep kapıdan geri çevirdiler benim artik kimseye bir sözüm yok Allah'a havale ediyorum ben inanıyorum bugünlerde geçecek

SIRADAKİ HABER