UEDAŞ Personeli Kan Bağışında Bulundu

UEDAŞ Personeli Kan Bağışında Bulundu

UEDAŞ Personeli Kan Bağışında Bulundu
banner601
Uludağ Elektrik Dağıtım (UEDAŞ) İnegöl İşletme Müdürlüğü sosyal sorumluluk kampanyalarına devam ediyor. Düzenlenen kan bağışı etkinliğinde kan bağışının acil değil sürekli bir ihtiyaç olduğunu vurgulamak isteyen UEDAŞ yetkilileri sağlık problemi olmayan herkesi kampanyaya katılmaya davet etti.
Sosyal sorumluluk kapsamındaKızılayişbirliğiyle düzenlenen kan bağışı kampanyasına çok sayıda personel katıldı. İlk önce sağlık kontrolünden geçirilen UEDAŞ personelinden sağlık durumu uygun olanlar kan bağışında bulundu.
UEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; “Kan bağışının sürekli ihtiyaç olduğuna dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak için kan bağışı kampanyasını belirli aralıkla düzenleniyoruz. Kan bağışı yardımlaşma ve dayanışmanın önemli göstergelerinden. Şirket olarak toplumsal sorumluluğu en önemli vizyonlarımızdan biri olarak görüyor, çalışanlarımızı da dahil ettiğimiz kurumsal sosyal sorumluluk projelerimiz ile topluma katma değer sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.Personellerimizin desteği bizi çok mutlu ediyor.Kan sürekli bir ihtiyaç her bireyin ve her kuruluşun Kızılay’a destek olması gerekiyor. Bu ortak bir çabadır” denildi. Kampanyaya Uludağ Elektrik Dağıtım Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce ve İş Güvenliği ve Eğitim Müdürü Mustafa Kartal, İnegöl İşletme Müdürü Hasan Ali Yürük’ün yanı sıra CLK Uludağ Perakende Yönetmeni Oğuz Akgünde kan bağışında bulunarak destek verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER