Şehitkamil’in Minik Öğrencileri Eğitime Başladı

Şehitkamil’in Minik Öğrencileri Eğitime Başladı

Şehitkamil’in Minik Öğrencileri Eğitime Başladı
banner628
Şehitkamil Belediyesi, kendi bünyesindeki sosyal tesislerde kurduğu ana sınıflarında eğitime başladı. Anaokulu öğrencilerini geleceğe hazırlayan Şehitkamil Belediyesi, velilere umut aşıladı.
Eğitim alanında devrim niteliğindeki proje ve çalışmalarıyla büyük yankı uyandıran Şehitkamil Belediyesi, 2015-2016 eğitim-öğretim sezonunda da anasınıfı öğrencilerini emin adımlarla geleceğe hazırlıyor. Şehitkamil Belediyesi’nin verdiği okul öncesi eğitim, velilerin yüzünü güldürdü.
BU YIL DAHA BAŞARILI OLACAĞIZ
Şehitkamil Belediyesi Münif Paşa Sosyal Tesisi Aile Merkezi Ana Sınıfı Öğretmeni Semra Korkmaz, başarılı bir eğitim-öğretim sezonu geçirmek için azimle ve kararlıkla çalışacaklarını söyledi. Semra Korkmaz, “Yeni eğitim-öğretim hayatına başlamış bulunmaktayız. Şimdiden bazı kavramları, şarkıları, tekerlemeleri çocuklarımıza öğretmeye başladık. Çocukların gelişim alanlarına uygun olarak eğitimimizi devam ettirmekteyiz. Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’nun katkılarıyla bu yılki eğitim-öğretim yılında daha fazla başarı elde edeceğimize eminim. Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER