Ringin Şampiyonuna Kutlama

Ringin Şampiyonuna Kutlama

Ringin Şampiyonuna Kutlama
banner628
banner629
Erzurum’da yapılan Cumhurbaşkanlığı Boks Turnuvası’nda 49 kiloda ülkemize altın madalya kazanan Burak Yücel’i kutlayan GHSİM Müdürü Fuat Taşkesenligil, Cumartesi akşamı yapılacak olan Boks şölenine spor severleri davet etti.
Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, Erzurum’da yapılan 1. Uluslararası Cumhurbaşkanlığı Kupası Boks Turnuvası’nda Türkiye’ye 49 kiloda altın madalya kazandıran Burak Yücel’i kutladı. Antrenörler Mustafa Kalkan ve Muhsin Köylü’nün öğrencisi olan Erzurum Gençliksporlu Burak Yücel’in elde ettiği başarının kendilerini gururlandırdığını ifade eden Taşkesenligil, “Burak, Cumhurbaşkanlığı boks kupasında altın madalya kazanarak bizlerin göğsünü kabartmıştır. Kendisini ve hocalarımızı kutluyorum” dedi.
BOKS ŞÖLENİNE DAVET
Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, Cumartesi günü akşam saat 20.00’da başlayacak olan APB Boks Şöleni için tüm spor severleri Kazım Karabekir Spor Salonu’na davet etti. Müsabakaların bir ulusal televizyon spor kanalından naklen yayınlanacak olmasının Erzurum’un sporuna önemli bir katkı sunacağına işaret eden Taşkesenligil, Erzurumluların Cumartesi akşamki boks şölenini kaçırmamasını istedi. Erzurum GHSİM Müdürü Taşkesenligil, APB boks şöleninde Onur Şipal, Batuhan Gözgeç, Ali Eren Demirezen ve Önder Şipal’in renge çıkarak Erzurumlulara unutulmaz bir boks gecesi yaşatacaklarını sözlerine ekledi.
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER