Milletvekili Halil Fırat, Kurumları Ziyaret Etti

Milletvekili Halil Fırat, Kurumları Ziyaret Etti

Milletvekili Halil Fırat, Kurumları Ziyaret Etti
banner628
AK Parti Adıyaman Milletvekili Halil Fırat, Adıyaman 400 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesi ziyaret etti.
Milletvekili Halil Fırat, hastanedeki hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek sıkıntılarını dinledi. Adıyaman 400 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesi sağlık personelini ziyaret eden Fırat, ardından Adıyaman Valiliği, Devlet Su İşleri, Adıyaman Defterdarlığı, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Türk Telekom Müdürlüğü ve Adıyaman Adliyesi’ni ziyaret etti.
Kurum yetkilileri ve görevlileriyle bir araya gelerek sohbet eden Fırat, “Bugün Adıyaman 400 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesini ve kurumlarımızı ziyaret ettik. Vatandaşlarımızla yine bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunduk. Ülkemizin içerisinde bulunduğu kaostan bir an önce kurtulması ve halkın refah seviyesinin yükselmesi için bizler AK Parti olarak elimizden geleni ardımıza koymayacağız. Halkımızın dua ve destekleriyle bu oyunu bozacağımızı düşünüyorum. Bizlere teveccühlerini esirgemeyen ve misafirperverlikleriyle bizleri mahcup eden tüm halkımıza teşekkürü bir borç bilirim. Çıktığımız bu yolda inanıyoruz ki emeklerimiz boşa gitmeyecektir” dedi.
Cami ve Din görevlileri haftası etkinlikleri çerçevesinde de bir açıklama yapan Fırat, “Camiler ve din görevlilerimiz bizler için önemli birer değerdir. Bu yılki cami ve din görevlileri haftasının teması cami ve namaz olmuştur. Diliyorum ki ikisi de ömrümüzden eksik olmasın. Ben din görevlilerimizi kutlarken, güzel çalışmalarının da devamını diliyorum" diye konuştu.
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER