Karaman’da Gazi Çalışkan Bayan Futbol Turnuvası Ödül Töreni

Karaman’da Gazi Çalışkan Bayan Futbol Turnuvası Ödül Töreni

Karaman’da Gazi Çalışkan Bayan Futbol Turnuvası Ödül Töreni
banner282
Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, hayatını kaybeden eski futbolcu Gazi Çalışkan’ın anısına düzenlenen bayan futbol turnuvasının ödül törenine katıldı.
Karaman Belediyesi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından, hayatını kaybeden eski futbolcu Gazi Çalışkan’ın anısına düzenlenen 4’lü turnuva sona erdi. Karaman Yunuskent futbol sahasında iki gün boyunca devam eden müsabakalar sonunda dereceye giren takımların belirlenmesinin ardından kupa töreni düzenlendi. Törene, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, rahmetli Gazi Çalışkan’ın ağabeyi Sait Çalışkan, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Sekreteri H. Arif Yalçın, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Yardımcısı Durmuş Genç ve İl Hakem Kurulu Başkanı Mehmet Kayatürk katıldı. Seyir zevkinin yüksek olduğu müsabakalara Karamanlı sporseverlerin yoğun ilgisi vardı.
Kıyasıya mücadelenin yaşandığı maçlar sonunda Kayseri Gençler Birliği birinci, Mersin Cam Spor ikinci, Konya İdman Yurdu üçüncü ve Karaman Yunuskentspor da dördüncü oldu. Karaman’ın anlamlı bir turnuvaya ev sahipliğini yaptığını belirten Kısacık, "Öncelikle yapılan turnuva, Karamanspor eski kaptanı rahmetli Gazi Çalışkan’ın adına yakışır bir şekilde tamamlandı. Böylesine anlamlı bir turnuvada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Karaman’da futbol adına güzel işler yapılıyor. Karamanımızı temsil eden ve Karaman’da futbol adına güzel işler yapan Yunuskentspor’u da ayrıca tebrik ediyorum” diye konuştu.
YORUM EKLE
banner534
SIRADAKİ HABER