Güreşte Malzeme Yardımıyla Başarı Yakalanacak

Güreşte Malzeme Yardımıyla Başarı Yakalanacak

Güreşte Malzeme Yardımıyla Başarı Yakalanacak
banner628
banner629
Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün girişimleri sonucu Türkiye Güreş Federasyonu tarafından gençlerin antrenmanlarda kullanımı için gönderilen malzemeler, Spor İl Müdürü tarafından dağıtıldı.
Ünye Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen malzeme dağıtımına Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Ünye Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Aydın Kuyumcu, Ordu Güreş İl Temsilcisi Erdal Erbaş, Güreş Antrenörü Zekeriya Şenkaya ve sporcular katıldı.
Malzeme dağıtımının ardından açıklamalarda bulunan Ordu İl Spor Müdürü Mustafa Genç ilçelerdeki spor yapılanmalarına önem verdiklerinin altını çizerek, “Özellikle antrenörlerimizin çalışma koşullarını ve spor malzemesi ihtiyaçlarını tamamlayarak, iyi şartlarda çalışmasını sağlamak istiyoruz. Peşinden de antrenörlerimizden başarı bekleyeceğiz. Onların da başarılı olacaklarına inanıyorum” dedi.
Ordu’da 7 ilçede güreş yapıldığını ve güreş eğitim merkezinde 40 sporcunun bulunduğunu söyleyen Genç, "Güreş eğitim merkezinde ilçe genelinden en iyi sporcuları bir araya getirdik ve çalıştırıyoruz. Örneğin Ünye’den 3 sporcumuz var. Özellikle Güreş Federasyonu ile diyaloglarımız çok iyi. Genel sekreterimiz Ordulu. Bir takım malzemeleri federasyondan istedik ve kısa sürede talebimize yanıt verdiler. Güreş federasyon başkanımıza ve genel sekreterimize teşekkür ediyorum. Bugün Ünye’de, dağıtımını yaptığımız gibi akşamüzeri Aybastı’da, yarın Gölköy’de, bayramdan sonra da güreş eğitim merkezindeki öğrencilerimize malzeme dağıtacağız” diye konuştu.
İl Müdürü Genç, cansız manken, ağırlık, mayo, güreş ayakkabısı gibi eksik olan bazı malzemelerinde iki ay içerisinde il müdürlüğü tarafından alınacağını belirtti.
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER