BUNU YAPAN İKİ KİŞİ OYUNCULARI MEDICAL PARK ‘DA

BUNU YAPAN İKİ KİŞİ OYUNCULARI MEDICAL PARK ‘DA

BUNU YAPAN İKİ KİŞİ OYUNCULARI MEDICAL PARK ‘DA
banner282

Tiyatro DAN ekibinin sahneleyecekleri Bunu Yapan İki Kişi adlı müzikli danslı güldürünün ekibi ve oyuncuları Medical Park Uşak Hastanesi’ni ziyaret etti.

Bunu Yapan İki Kişi oyunu ikinci kez Uşaklıların karşısına çıkıyor. Bu sene en iyi kadın oyuncu dalında Altın Portakal kazanan oyuncu Nergis Öztürk, Didem Balçın, Özgün Aydın, Onur Dilber’in de aralarında bulunduğu oyuncu kadrosu ve Tiyatronun Yönetmeni Aydın Şanlı Medical Park Uşak Hastanesini ziyaret etti. Hastane Genel Müdürü Latif Sezgin İle tanışıp sohbet eden oyuncularla söyleşi samimi bir havada geçti .Sanata ve sanatçılara verdikleri destek için teşekkür eden oyuncular ve tiyatro ekibi Uşak’da ve dolayısıyla Ege Bölgesinde İstanbul,Ankara gibi büyükşehirlerdeki hastanelere denk bir hastane ile karşılaşmış olmaktan sevinç duyduklarını belirttiler.

Yönetmen Aydın Şanlı oyun hakkında bilgi verdi : ’’ Dört perdeden oluşan ve kadın erkek ilişkilerini,ergenlikten evliliğe kadar eğlenceli biçimde konu alan oyunun oyuncularından Nergis Öztürk Hatırla Sevgili isimli dizide , Didem Balcın Kasaba dizisinde Özgün Aydın ve Onur Dilber Olacak O Kadar ve Paptyam dizlierinde yer almaktadır.’’

Bir süre daha basın mensuplarıyla sohbet eden sanatçılar keyifli ortamda geçen söyleşinin ardından Medical Park Uşak Hastanesinde yatan hastalara ziyarette bulundu. Bu sürpriz ziyaret karşısında hastalarda memnuniyetlerini dile getirdi.

Tiyatro 10 Mayıs da Banaz da 11-12 Mayıs da Uşak Atatürk Kültür Merkezinde sahne alacak.

Oyuncular tüm Uşak halkını oyunlarına beklediklerini herkesin yoğun ve stresli iş günlerinden sonra böyle keyifli bir oyunla tiyatro çıkışı memnun ayrılacaklarını sözlerine eklediler.

 

 

 

YORUM EKLE
banner534
SIRADAKİ HABER