Beyoğlu’nda “Bi Dünya Kurs” Başlıyor

Beyoğlu’nda “Bi Dünya Kurs” Başlıyor

Beyoğlu’nda “Bi Dünya Kurs” Başlıyor
banner628
Beyoğlu Belediyesi Turabibaba Kütüphanesi tarafından düzenlenen “Bi Dünya Kurs” kayıtları başladı.
Turabibaba Kütüphanesi’nin “Bi Dünya Kurs” adıyla düzenlediği eğitim kurslarının kayıtları başladı. 7-14 yaş arası öğrencilere yönelik kurslarda, sanat etkinliklerinden kişisel gelişime, resimden tiyatroya kadar öğrenciler için birbirinden faydalı alanlar yer alıyor.
TEMEL FOTOĞRAFÇILIKTAN KEMANA Bİ DÜNYA KURS
Beyoğlu ilçesine ikamet eden öğrenciler için düzenlenen kurslar öğrencilerin hem kişisel gelişimine hem de eğitim hayatına katkıda bulunurken, çocukların yoğun ilgi gösterdiği kurslardan bazıları şöyle: Ebru, Afiş Tasarımı, Resim, Tiyatro, Drama, İlistrasyon, Karikatür, Temel Fotoğrafçılık, Minyatür, Senaryo Yazarlığı, Yazarlık Atölyesi, Mental Aritmatik, Satranç, Akıllı Oyunlar Atölyesi, Çocuk Korosu, Gitar, Bağlama, Keman, Ney, Ritim.
KAYITLAR ÜCRETSİZ
Önümüzdeki dönemde başlayacak ve okullar kapanana kadar devam edecek olan tüm kurs kayıtlarıyla ilgili ayrıntılı bilgi için 0212 361 33 14 nolu numaradan Turabibaba Kütüphanesi ile iletişime geçebilirsiniz. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın çocuklara hediyesi olan kurslara katılım tamamen ücretsiz.
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER