Aviva Sigorta Sektördeki Yoluna Unıco Sigorta Olarak Devam Ediyor

Aviva Sigorta Sektördeki Yoluna Unıco Sigorta Olarak Devam Ediyor

Aviva Sigorta Sektördeki Yoluna Unıco Sigorta Olarak Devam Ediyor
banner601
Aviva Sigorta, Alman Kalkınma Bankası, Hollanda Kalkınma Bankası ve EMF Capital Partners ile güçlerini birleştirmesiyle United Insurance Company-UNICO Sigorta olarak devam ediyor.
Aviva Sigorta, 27 yıl önce Commercial Union olarak başladığı Türkiye Sigorta sektöründeki yolculuğuna, Avrupa’nın finans devleri Alman ve Hollanda Kalkınma Bankaları ile EMF Capital Partners’ın Türkiye’de yatırım yapma kararı çerçevesinde United Insurance Company - Unico Sigorta markasıyla devam ediyor. Değişimi değerlendiren UNICO Sigorta Genel Müdürü Cenk Tabakoğlu, tecrübelerini dinamik yapılarıyla birleştirerek acenteleriyle yan yana yürüyen ve tüketicilerinin faydasını düşünen bir marka olacaklarının söyledi.
Yeni markanın tanıtımı için düzenlenen basın toplantısında, Unico Sigorta Genel Müdürü Cenk Tabakoğlu, Türkiye’de sigorta sektörünün ciddi bir büyüme potansiyeli barındırdığıni söyleyerek, “Sadece mevcut pazardan pay almanın çok ötesinde sektörü büyütecek bir marka olma hedefiyle yola çıkıyoruz. Bunu da başta acentelerimiz olmak üzere tüm iş ortaklarımız ile birlikte başarabileceğimizin bilincindeyiz. Bizi hedefe götürecek bilgi, birikim, deneyim ve dinamizm genlerimizde var. Acente ve iş ortaklarıyla el ele yürüyen, müşterilerin memnuniyetini her zaman stratejilerinin merkezinde tutan, hayatlarını kolaylaştırırken tüketicisinin faydasını da düşünen bir sigorta şirketi olmak için yola çıktık. 5 yılda 1 milyon mutlu müşteriye ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.
banner600
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER