UTSO TEK NOKTA DANIŞMA OFİSİ İLE TAM HİZMET

UTSO TEK NOKTA DANIŞMA OFİSİ İLE TAM HİZMET
banner628
banner601

TR33 Bölgesinde, KOBİ’lerin ticaret potansiyelini geliştirmek ve devlet desteklerinden daha fazla yararlanmasını sağlamak için, Avrupa Birliği tarafından desteklenen ve Uşak Ticaret ve Sanayi (UTSO) tarafından yürütülen ‘KOBİ Koçluğu ve Uluslararası Ticaret İçin Akdeniz İş Diyalogu Projesi’ kapsamında  “Tek Nokta Danışmanlık Bürosu’’ hizmete başlıyor.

‘Tek Nokta Danışmanlık Bürosu’ ile şirket kuruluşundan yatırım teşviklerine, firmaların kurumsal gelişimlerinden,  pazar ve ürün yelpazesini genişleterek uluslararası ticarete yönelmelerini sağlamaya kadar pek çok danışmanlık alanlarıyla KOBİ’lerin büyümelerine destek olunacaktır.

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası’nın hizmet binasında açılan büroda; işini büyütmek, yeni pazarlar bulmak ve ihracat hedeflerini artırarak, ülkemizin kalkınmasına destek sağlamayı amaçlayan işletme sahipleri veya yöneticilerine teşviklerden maksimum düzeyde yararlanmanın yolları bizzat birebir danışmanlık şeklinde gerçekleştirilecektir.

Ayrıca UTSO Tek Nokta Ofisi’nde danışmanlık hizmeti haricinde özellikle proje ortağı İspanya, İtalya ve Yunanistan ticaret ve sanayi odaları aracılığıyla firmalar yeni müşteriler bulabilecek ve ürün tedariğinde yeni ortaklara arayabilecekler. Yurtdışı oda üyeleri ile ikili görüşmelerin sağlanacağı bu bürolar sayesinde Manisa Ticaret ve Sanayi Odası, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası, Caceres Ticaret Odası(İspanya), Viterbo Ticaret Odası(İtalya), Selanik Kobi Sanayi ve Ticaret Odası (Yunanistan) üyeleri arasında sürdürülebilir bir iş diyalogu gerçekleştirilecektir.

Kobi Koçluğu programları, devlet destekleri, yatırım ve ihracat destekleri gibi konularda bilgi almak isteyen firma sahipleri Uşak Ticaret ve Sanayi Odası’na başvurabilirler.

KOBİ’LERİN BÜYÜMESİ VE GELİŞMESİ İÇİN TÜM HİZMETLER TEK NOKTADA

TR33 Bölgesinde, KOBİ’lerin ticaret potansiyelini geliştirmek ve devlet desteklerinden daha fazla yararlanmasını sağlamak için, Avrupa Birliği tarafından desteklenen ve Uşak Ticaret ve Sanayi (UTSO) tarafından yürütülen ‘KOBİ Koçluğu ve Uluslararası Ticaret İçin Akdeniz İş Diyalogu Projesi’ kapsamında “Tek Nokta Danışmanlık Bürosu’’ hizmete başlıyor. 

‘Tek Nokta Danışmanlık Bürosu’ ile şirket kuruluşundan yatırım teşviklerine, firmaların kurumsal gelişimlerinden, pazar ve ürün yelpazesini genişleterek uluslararası ticarete yönelmelerini sağlamaya kadar pek çok danışmanlık alanlarıyla KOBİ’lerin büyümelerine destek olunacak.

Kobi Koçluğu programları, devlet destekleri, yatırım ve ihracat destekleri gibi konularda bilgi almak isteyen firma sahipleri Uşak Ticaret ve Sanayi Odası’na başvurabilirler.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2019, 02:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER