HASTALYA OTOMOTİV’DEN MERCEDES’LER İÇİN TEST SÜRÜŞÜ

HASTALYA OTOMOTİV’DEN MERCEDES’LER İÇİN TEST SÜRÜŞÜ

HASTALYA OTOMOTİV’DEN MERCEDES’LER İÇİN TEST SÜRÜŞÜ
banner599

Hastalya Otomotiv Yatırım ve Pazarlama A .Ş Denizli Şubesi Uşak Akar Restaurant’ta düzenlediği kokteyl ve test sürüşü organizasyonuyla Mercedes tutkunlarını buluşturdu. Uşak’ta Otomobil tutkunlarına ev sahipliği yapmaktan gurur ve onur duyduklarını belirten Hastalya Otomotiv Genel Müdürü:  “Hizmette sınır tanımadığımızı konuklarımızla doğayla içi içe bir ortamda özel bir otomobille yolculuğa çıkarak bu heyecana ortak olmalarını amaçladık. Otomobillerimiz sınıfında benzersiz, üstün bir sürüş duygusu veren çok sayıda teknolojik yeniliğe sahiptir. Mercedes araçlar en zorlu test etaplarından geçerek beğeniye sunulur, beklentilerinizi aşar. Hangi Mercedes modelini kullanırsanız kullanın çevrenin korunmasına son derece bir katkı sağlıyor olacaksınız. Yeni geliştirilen motor teknolojisi çevreyi koruduğu gibi bütçenize de korur olabileceğince az enerji tüketirsiniz. Tüm ihtiyaçlara göre oluşturulan verimlilik paketleri yakıt tüketimini önemli oranda azaltmaktadır. Olabileceği en büyük tasarrufu sağlamak amacıyla her model bireysel olarak değişik aerodinamik ve enerji yönetimi  önlemleri alınmıştır. Düşük yakıt tüketimi otomobilinizin özel bir teknolojiye sahip olduğunu size hatırlatır büyüyen tasarımlarımızın arkasında olağandışı bir teknoloji gizlidir. Her ayrıntı sizin güvenliğiniz ve konforunuz için yaratılmıştır.

Mercedes Benz güvenlik konsepti güvenli bir sürüş için kaza öncesi ve kaza esnası ve kazadan sonrası için yoğun güvenlik önlemleri ile desteklenmiştir. Kumanda ve görüntüleme sistemleri dikkat dağılma durumlarını azaltmaktadır. Ayrıca sürücüyü kritik durumlarda uyarmak ve destek sağlamak için  de sistemler bulunmaktadır.

Kazanın şiddetine bağlı olarak çeşitli şekillerde devreye giren hava yastıkları B- Serisinde sürücü ve öndeki yolcu için üstün güvenlik sağlamaktadır.

Aktif Park Yardımı aracınızın park edilmesi işlemini kolaylaştırır. Bu sistem sürücü yalnız gaz pedalı ve freni kullanırken b- Serisi aracı park edilecek yerlere otomatik olarak  yönlendirmektedir. Rampalarda kalkışı kolaylaştıran v  frenden gaz pedalına geçişte aracın kaymasını engelleyen rampada kalkış yardımı da çok pratiktir.

C-Serisi 1,6 motoru satışlarımızın ana taşıyıcısı olmaya devam etmektedir. 2009 yılı satış grafiği yüksek olan bu aracımız hala ilgi görmekte ve 2009 model yılının fiyatlarıyla neredeyse eşdeğerdedir. Otomobillerimizin tamamı 3 yıl garantilidir şu anda Mercedes Benz Finansman Türk A.Ş nin Mercedes Benz marka otomobil sahibi olmak isteyen müşterilerine ihtiyaçları ve gereksinimleri doğrultusunda geliştirdiği bir kampanya mevcuttur. C 180 K için faiz oranları TL bazında % 0,64 dür. C 180K size hayalinizi yaşatır. Tasarımı performansı ve beraberinde getirdiği avantajlarıyla her beklentinizi karşılar.

Son güncellenen versiyonlar E serisi Sedan ve E- Coupe modellerimizdir. Bu serimizde piyasaya sürülen benzinli ve dizel seçenekleri mevcuttur. E- serisinde 9. nesil ile birlikte sunulan standartları aşan konfor ve güvenlik unsurları teknolojik özelliklerin bazıları sürüş yardım paketi gece görüş kamerası gibi donanımlar sunmaktadır. Mercedes’in amacı kişiye özel seçme hakkı tanımaktır. Tamamen müşteri odaklı otomobil üretimi yapmaktadır müşterilerimizin hayallerinde tasarladığı otomobili bize iletmesi yeterli olacaktır.

Yapmış olduğumuz pazarlama faaliyetleri kampanyalar Showroom aktiviteleri test sürüşü Autoshow gibi etkinlikler ile müşterilerim,z,n yanında olmaya önem veriyoruz.

Güven kalite ve memnuniyetin yollara çıktığı insanoğlunun hayallerini ve tutkularını mükemmel tasarı,konfor, emniyet  ve doğaya saygısıyla birleştiren Mercedes Benz araçlarını Hastalya Otomotiv A.Ş Showroomlarında  görebilir kusursuzluk kavramını bir kere daha gözden geçirebilirsiniz. Hastalya Otomotiv Yatırın ve Pazarlama A.Ş Denizli Şubesi Mercedes Benz kullanıcılarından gördüğü güven üzerine Türkiye’nin en modern ve teçhizatlı  işlemlerinden biri olarak Satış Servis ve Yedek Parça bölümleriyle hizmet vermektedir. Güven kalite ve koşulsuz müşteri memnuniyetini deneyimli kadrosuyla Mercedes kalitesine yakışır bir yaklaşımla yaşatmaktadır” dedi.

 

Mercedes tutkunları beğendikleri modeller ile test sürüşü yapma fırsatı buldular.

 

banner592
YORUM EKLE
banner591
SIRADAKİ HABER