GEDİK PİLİÇ'İN FASONCUSUNA ÖDEDİĞİ BEDEL ÇARPITILIYOR

Uşak Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Sezer Gedik Piliç ile alakalı yapılan haberlerin gerçek dışı olduğunu belirterek üyesine sahip çıktı.

GEDİK PİLİÇ'İN FASONCUSUNA ÖDEDİĞİ BEDEL ÇARPITILIYOR
banner628
 Uşak Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Sezer, Son günlerde basında yer alan, aynı zamanda Borsamız üyesi  olan Gedik Tavukculuk ve Tarım Ürünleri A.Ş firması hakkında çıkan  haberler camiamızı son derece  üzmüştür, dedi

Gedik Tavukçuluk ve Tarım Ürünleri A.Ş. Firmasına yapılan Fason Üretim için ödenen Bedel Çarptırılmaktadır

Sezer, Basında yer alan haberde adı geçen Hakim M.Başer’in ailesine ait 2 adet kanatlı hayvan işletmesi bulunmaktadır. Gedik Tavukçuluk ve Tarım Ürünleri A.Ş firması bu iki işletmeden 45 günde bir canlı tavuk alımı gerçekleştirmektedir. Alım karşılığında ödenen bedeller çarptırılmaktadır.

Hakim M.Başer’in ailesine ait işletmeler Gedik Tavukçuluk ve Tarım Ürünleri A.Ş firmasına fason üretim yapan 500’e yakın işletmeden sadece bir tanesidir.

 Sezer, Gedik Tavukculuk ve Tarım Ürünleri A.Ş. köklü ve istihdam yaratan bir firmadır,

Uşak Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Sezer, Gedik Tavukçuluk ve Tarım Ürünleri A.Ş.firması  ISO sıralaması nda ilk 250 firma içersinde yer almış, UŞAK TİCARET BORSASI en çok işlem yapan firmalarındandır, dedi

 İstihdama yaptığı katkı küçümsenmeyecek kadar önemlidir. 1 500 kişiye bizzat fabrikasında  3.000 kişiye  dolaylı yoldan istihdam yaratmaktadır.

 Yanlış haberlere mahal vermemek için, haber yapılırken,yasalarla kurulmuş  ilgili bakanlıkların denetimi ve kontrolü altında işleyişini sürdüren  STK ların görüşü alınması büyük önem arz etmektedir.  

Sezer, Yanlış Haberler İş Dünyasına Zarar vermektedir

Uşak Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Sezer, Gedik Tavukçuluk ve Tarım Ürünleri A.Ş.  firması ile adı geçen  Hakim Mustafa Başer ‘in ailesi  arasında ticari alışveriş in dışında herhangi bir bağ bulunmadığı gibi bu tip sehven yapılmış haberler iş dünyasına zarar vermesinden dolayı UŞAK TİCARET BORSASI olarak üzüntü duyduğumuzu beyan ederiz, dedi.
Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2016, 20:53
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER