BAKAN ALBAYRAK UŞAK İŞ DÜNYASI İLE UTSO’DA BULUŞTU

BAKAN ALBAYRAK UŞAK İŞ DÜNYASI İLE UTSO’DA BULUŞTU
banner628

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, ‘’Türkiye İçin Değişim Başlıyor’’ programı kapsamında ‘’Uşak İş Dünyası ile Buluşma’’sı Uşak Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleşti.
Toplantıya Vali Funda Kocabıyık, Ak PArti Uşak Milletvekilleri Mehmet Altay, İsmail Güneş, Belediye Başkanı Mehmet Çakın, AK Parti Uşak İl Başkanı Fahrettin Tuğrul ve çok sayıda sanayici katıldı. 
Toplantının açılış konuşmasını yapan UTSO Yönetim Kurulu Başkanı S. Selim Kandemir, Oda olarak böylesine önemli bir toplantıya ev sahipliği yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak başta olmak üzere toplantının düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, reel ve finans sektörüne ilişkin değerlendirmelerde bulunduktan sonra Uşak iş dünyası temsilcilerinin sorularını yanıtladı.
Toplantının ikinci bölümünde ise, Gelir İdaresi Başkanı Bekir Bayrakdar, Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Halkbank Genel Müdürü Osman Arlan, Vakıfbank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih katılımcıların sorularına cevap verdi.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2020, 21:42
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER