Vali Funda Kocabıyık, Yaşar Akar İlkokulunu ve Uşak Fen Lisesini ziyaret etti.

Vali Funda Kocabıyık, Yaşar Akar İlkokulunu ve Uşak Fen Lisesini ziyaret etti.
banner628
banner601

Vali Funda Kocabıyık belirli aralıklarla gerçekleştirdiği okul ziyaretleri kapsamında Yaşar Akar İlkokulu'nu ve Uşak Fen Lisesini ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi. 


İlk olarak Yaşar Akar İlkokulu'nu ziyaret eden Vali Funda Kocabıyık, sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektiren Vali Funda Kocabıyık daha sonra okul öğretmenleriyle bir araya geldi. 


Okul idaresinden eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi alan Vali Funda Kocabıyık, bir süre öğretmenlerle sohbet etti. 


Yaşar Akar İlkokulu’nun ardından Uşak Fen Lisesi’ne geçen Vali Funda Kocabıyık öğrenciler ve okul idaresi tarafından çiçekle karşılandı. Ziyareti sırasında ilk olarak Milli Eğitim Bakanlığı tarafından, Ortaöğretim Genel Müdürlüğü koordinesinde oluşturulan İl Eğitim Tarihi Müzesi'ni gezen Vali Funda Kocabıyık, İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin'den sergilenen eserler hakkında bilgi aldı. 


Müzenin ardından 11. Sınıf öğrencilerini sınıflarında ziyaret eden Vali Funda Kocabıyık, öğrencilerle sohbet etti. 


Ziyaretinde son olarak okul öğretmenleri ile bir araya gelen Vali Funda Kocabıyık Müdür Necati Gülmez’den okuldaki eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı, öğretmenlerle sohbet etti.

Ziyaretleri sırasında Vali Funda Kocabıyık'a, Vali Yardımcısı Hüseyin Demirbaş ve İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin Eşlik etti. 

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2019, 14:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş kazım
vatandaş kazım - 2 yıl Önce

keşke halkın valisi olanlar görev yapsa. uşakta devamlı belli başlı okullar ziyaret edilir. neden kıyıda köşedeki, garibanların gittiği bir okul ziyaret edilmez.

SIRADAKİ HABER