UŞAK'TAKİ CİNAYETTE SICAK GELİŞME KATİL ZANLISI TESLİM OLDU

UŞAK'TAKİ CİNAYETTE SICAK GELİŞME KATİL ZANLISI TESLİM OLDU
banner628

Uşak’ta Mehmet Akif Ersoy mahallesinde meydana gelen olayda katil zanlısı olarak aranan  Hakan Kahraman polis tarafından her yerde aranırken kendisi Polise teslim oldu. Olayı öldürdüğü Nazmi Tunca’nın kendisine hakaret edip dövmesi nedeniyle gerçekleştirdiğini itiraf etti.

Olay bugün 17:00 sıralarında Çevreköy caddesi üzerinde meydana geldi. Daha önceden Doğalgaz tesisat dükkanı olduğu belirtilen Nazmi Tunca Hakan Kahraman  adlı gencin silahlı saldırısına uğradı. Hakan Kahraman  Nazmi Tunca’ya defalarca ateş ederek olay yerinden kaçtı. Olayın duyulması üzerine olay yerine hızla sağlık ekipleri ve polis ekipleri geldi. Hastaneye kaldırılan Nazmi Tunca yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Polis olayla ilgili soruşturmayı sürdürürken olayın nedeni de ortaya çıktı. Nazmi Tunca ve hakan Kahraman’ın dün akşam kahvede oyun oynadıkları kahveden ayrıldıktan sonra Nazmi Tunca’nın Hakan Kahraman’ı yı bir depoda dövdüğü bugün sabah ise barıştıkları akşam saatlerinde de birlikte yemek yedikten sonra Hakan Kahraman’ın  Nazmi Tunca’yı arkasından ateş ederek vurduğu konuşuluyor.  Başından  ve sırtından vurularak ağır yaralanan Nazmi Tunca Uşak Eğitim ve Araştırma hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Katil zanlısı Hakan Kahraman’ın olayda kullandığı silah ile birlikte teslim olduğu bildirildi.

Öldürülen Nazmi Tunca

YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER