UŞAK'TA LİSE ÖĞRENCİLERİ KAZA YAPTI 1 ÖĞRENCİ ÖLDÜ BİRİ AĞIR 2 ÖĞRENCİ YARALANDI

Uşak’ta 3 lise öğrencisi 3 ayrı motor ile kaza yaptı, bir lise öğrencisi yaşamını yitirdi 1 i ağır iki lise öğrencisi yaralandı.

UŞAK'TA LİSE ÖĞRENCİLERİ KAZA YAPTI 1 ÖĞRENCİ ÖLDÜ BİRİ AĞIR 2 ÖĞRENCİ YARALANDI
banner628
banner629

Uşak lisesinden bisiklet yolundan gelmekte olan Uşak Lisesi 11. sınıf öğrencisi Enes Kıtır'ın (18) kullandığı 64 EK 033 plakalı motosiklet ile aynı okuldan 11. sınıf öğrencisi U.D. (17) idaresindeki 64 AAB 371 plakalı motosiklet, Desan Sitesi mevkisinde Uşak’tan İzm,r yönüne gitmekte olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Mesleki Teknik ve Anadolu Meslek Lisesi 11. sınıf öğrencisi N.B.T'nin (17) kullandığı plakasız motosikletle kafa kafaya çarpıştılar. Kaza sırasında motosiklet parçalanarak etrafa dağılırken sürücüleri de yolda sürüklendiler. Kaza yeri adeta can pazarına döndü. Kazanın haber verilmesi ile Sağlık ekipleri ve polsi ekipleri olay yerine geldiler. Sağlık ekipleri Enes kıtır’in kaza yerinde yaşamını yitirdiğini belirledi. Bu sırada kaza yerine Uşak Trafik Denetleme Şube Müdürü' de geldi. Müdürün makam şoförü olarak görev yapan  Polis memuru Fatih Kıtır, kaza yerinde oğlunun motosikletini hemen tanıyarak koştu. Ancak oğlu çoktan ölmüştü. Ölüm harbini alan Enes Kıtır’in annesi de kaza yerine geldi ve büyük bir daram yaşandı.

Polis memuru Fatih Kıtır eşine sarılarak gözyaşı dökenken bir yandan da oğlunu motosiklet sevdasından nasıl vazgeçiremediğini anlattı. Oğluna kaza yapan motosikletleri gösterdiğini ve onu motosiklet sevdasından vazgeçirmeye çalıştığını söyledi.

Kaza da ağır yaralanan N.B.T'nin hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi.         

Kaza ile ilgili soruşturma sürüyor.

YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER