PARALEL YAPI OPERASYONUNDAN 4 TAHLİYE VAR

Uşak Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü Paralel devlet Yapılanması operasyonların ikinci dalgasında tutuklanan 4 kişi tahliye edildi.

PARALEL YAPI OPERASYONUNDAN 4 TAHLİYE VAR
banner628

17 Kasım da yapılan operasyonda 7 kişi gözaltına alınmış işadamları Ahmet Alaşehirli, Ali Demirhindi, İsmail Özçay ve imam Ramazan Kahya tutuklanarak önce Uşak Cezaevi daha sonrada Menemen Cezaevine gönderilmişti.

Zanlıların avukatları Afyon Ağır Ceza Mahkemesine tutukluluk ile ilgili olrak itirazda bulundu. İtirazı değerlendiren Afyon KArahisar Ağır Ceza Mahkemesi 4 tutuklunun salıverilmesine karar verdi. Tutuklu işadamları  ve imamın gece akşam geç saatlerde salıverildikleri bildirildi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
avz
avz - 6 yıl Önce

ahmet alaşehirli ve ramazan kahya adam gibi adamlardır diğer 2 kişiyi tanımıyorum karıncayı bile incitmezler ahmet bey hakkatten paralel yapı olsaydı şimdi fabrikasının başında olurdu adamcağızın malı mülkü bankasya tarafından icrada satıldı ramazan kahya yı ise 10 senedir tanırım aynı aracını kullanır 80 kusur model stw renosu vardır birakın bu safsata işleri bu vatandaşlar türkiye sevdalısı bizim ahmet abi bizim ramazan kahya çayı çorbası içilir bu arkadaşların ben şahsen yaptıkları işlrin altına çekinmeden imzamı atarım

banner633
SIRADAKİ HABER