GÖKMEN ŞEVK CİNAYETİNİN TÜM AYRINTILARI

Gökmen Şevk Cinayetinde Aydın Ülker tutuklanarak ceza evine gönderildi.

GÖKMEN ŞEVK CİNAYETİNİN TÜM AYRINTILARI
banner628
banner629

Uşak'ta yaşanan ve Pimapen işi yapan Gökmen Şevk'in öldürülmesi ile ilgili soruşturmada bir kişi tutuklandı. Gökmen Şevk Ortaköy'de gözyaşları arasında toprağa verilirken olayın ayrıntıları da ortaya çıktı. Olayın katil zanlısı Aydın Ülker tutuklanarak cezaevine gönderildi. 
İŞTE OLAYIN TÜM AYRINTILARI VE GÖKMEN ŞEVK'İN ARDINDAN 
Cumartesi günü öğleden sonra Ulubey de olan Gökmen Şevk saat 23:30 sıralarında Durak mahallesindeki işyerine gelir. Burada kardeşi Ramazan Şevk ve arkadaşları  ile birlikte sohbet ederken Ramazan Şevk yorgunluktan uyuya kalır. Bunu fırsat bilen Gökmen Şevk "Ramazan uyanmadan ben eve gidiyorum. Şimdi uaynırsa sabaha kadar uyutmaz" diyerek çıkar. Arkadaşlarına da "Aklınız varsa sizde kaçın" der. İş yerinden ayrılırken telefon gelir ve yaklaşık 100 metre yakınındaki işyeri sahibi Yunus E. arar. Abi "Aydın ile kavga ettik baskına geliyorlar hemen gel" Bu arada aynı telefon yıkama işi yapan Mustafa A. ya da gider. Mustafa A. bir restoranttadır ve yola çıkar.  Gökmen Şevk Yunus E. nin işyeri yakınlarına aracı park ettiğinde ara sokakta bulunan aracı görür ve ona doğru koşar. Ancak araç içinden av tüfeği ile kalbine ateş edilir ve 4-5 metre gelip köşede yere yığılır. Olaya karışanlar kaçar Gökmen Şevk hastaneye kaldırılır ama kurtarılamaz. 
Gökmen Şevk olay yerinde yere yığıldığında bir araç ile katil zanlısı Aydın Ülker'in babası gelir ancak o da araçtan inmeden gider. Aydın Ülker'in babasının olaydan önce Yunus E. yi arayarak "Aydınla kavga etmişsiniz. Beş 10 adam işle dükkanına geliyor sakın kavga etmeyin bende geliyorum" diyerek telefon açtığı olay çıkmasını önlemek için geldiği ancak yetişemediği de gelen bilgiler arasında. 
İki Arkadaş olan Yunus E. ile Aydın Ülker arasında alacak verecek meselesi yüzünden başlayan küfürleşmeyle devam eden olayda ne yazıkki faturayı Gökmen Şevk canıyla ödemiş. Gökmen Şevk'i 12 yıldır tanırım. Deli dolu birisidr. Zararı kendine olanlardandır. Dün cenazesindeydik ve müthiş bir kalabalık vardı. Gökmen Şevk'in cenazesi helalleşmek için götürüldüğü evlerinin önünde Kız kardeşinin "Abimi götürmeyin" çığlıkları hala kulaklarımda. 
Gökmen Şevk ne zaman başımıza bir iş gelse beni arardı. "Bizlik bir şey varmı" diye sorardı. Hep bana takılırdı "Abi bir gün seni vuracaklar" diye. Ama benden önce onu vurdular. Hiç alakasız bir olayda bir hiç uğruna öldürdüler onu. Kalbinden vurarak öldürdüler.
Mekanın Cennet Olsun Gökmen Şevk. Allah Yakınlarına ve seni seven arkadaşlarına sabır versin. 


 

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2017, 11:21
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER