ALİ ERDOĞAN'A SALDIRI CUHADARLARIN ADAMLARI ARANIYOR

Eski Belediye Başkanı Ve CHP Milletvekili Adayı Ali Erdoğan Bu akşam saatlerinde Killik Restoran’ta Erkan ve Ergun Cuhadar ve adamlarının saldırısına uğradı.

ALİ ERDOĞAN'A SALDIRI CUHADARLARIN ADAMLARI ARANIYOR
banner628
banner629
 Eşi ve çocuğu ile birlikte yemek yemeye giden Ali Erdoğan’a Erkan ve Ergün Cuhadar’ın adamları tekme tokat saldırdılar. Ali Erdoğan’ın yanında buluna şantiye şefi ve arkadaşları saldıranlara engel olmak istediğinde Erkan ve Ergün Çuhadar’ın da onları tuttuğu ve Osman Turgut ile diğer kişilerin Ali Erdoğan’a Saldırdıkları iddia edildi. 
Uşak bu gün yine adları sayısız olay ile anılan ve her defasında da delil yetersizliğinden çoğunlukla beraat eden yaptıkları olaylarda kamera kayıtları genellikle yok edilen Çuhadarların olayı ile sarsıldı. Atapark’ta sınırların daraltılması ile başlayan ve Ali Erdoğan’ın o zaman Erkan Çuhadar tarafından tehdit edilmesiyle devam eden olaylar bu akşam saatlerinde fiili saldırıya dönüştü. 
Ali Erdoğan Atapark’ı ilk önce ihale süresi dolduğunda ihaleye çıkarmak istememiş ve burayı nikah salonu yapmak için proje hazırlatmıştı. Ancak yoğun baskı ve tehditler karşısında burayı ihaleye çıkarmıştı. Ancak bu defa ihalede sınırlar çizilmiş ve işletmecinin sınırları aşamayacağı belirtilmişti. O zaman Belediye Başkanı olan Ali Erdoğan tehditlere maruz kaldığını söylemişti. 
Ali Erdoğan CHP’den Belediye Başkan adayı yapılmak istenince Erkan Cuhadar’a ait Uşak Haber Merkezi  CHP ye geçirilmemesi konusunda yoğun haberler yaptı. Yine Ali Erdoğan CHP’den milletvekili adayı olduğunda Nurullah Çavuşoğlu ve Erkan Cuhadarların yoğun haber baskısına maruz kaldı. 
Her haberde Ali Erdoğan’a saldırmaya devam eden Haber Merkezinin Sahibi Erkan Cuhadar ve adamlarının Ali Erdoğan’a bu günkü saldırı olayı ise şöyle gerçekleşti. 

Eski Uşak Belediye Başkanı Ali Erdoğan bugün akşam saatlerinde Uşak'ta eşi Aysun Erdoğan ile akşam yemeği yemek için İzmir asfaltı üzerinde bulunan Eski Adı Killik şimdiki adı Günebakan olan  restoranta gitti. İddiaya göre akşam yemeği sırasında arka masalarda oturan beş kişilik gruptan bir kişi Ali Erdoğan'ın masasına yaklaşarak kendisiyle konuşmak istediğini söyledi ve masadan kaldırdı. İsminin Osman Turgut olduğu belirtilen kişi ile konuşmak üzere masasından kalkan Ali Erdoğan Osman Turgut'un " CHP'ye neden geçtin, sen bir Atatürk düşmanısın" diyerek saldırdığı iddia edildi. 
Olay sırasında Osman Turgut'un masasından kalkarak olaya müdahale edip Ali Erdoğan'ı tartakladığı belirtilen 4 kişinin daha ismi geçiyor. Eşi Aysun Erdoğan'ın yardım istemesiyle birlikte Ali Erdoğan'ın şantiye şeflerinden isminin ERKAN olarak belirtilen bir kişinin daha olaya müdahil olduğu ve saldırıyı önlemeye çalıştığı ancak kendisinin de olay anında saldırıya uğradığı iddia edildi. Olay sonrası bir araçla kayıplara karışan zanlılar hakkında soruşturma başlatılırken Ali Erdoğan eşi Aysun Erdoğan ile birlikte saldırıya uğrayan şantiye şefi Erkan... sanıklar hakkında Cumhuriyet Polis Karakolunda ifade vererek suç duyurusunda bulundu. 
Eski Uşak Belediye Başkanı Mimar Ali Erdoğan karakoldaki ifadesinden sonra yaptığı açıklamada "Uzun süredir www.usakhabermerkezi.com ismindeki internet yayın organından şahsıma yönelik bir takım hakaretamiz ve tehditvari cümleler kuruyorlardı. Konu tamamen benim Uşak Belediye Başkanlığım döneminde gerçekleştirdiğim bir takım olaylarla ilgili. Bunun ardından genel seçimler sırasında CHP'den ikinci sıra milletvekili adayı olmamı istememişler ve CHP seçmeni ile halkı yanlış yönlendirerek şahsımı hedef göstermişlerdi. Adaylıktan çekilmem için çeşitli psikolojik baskılar ve bir takım tehditlere o süre içinde de maruz kalmıştım. Ancak bu derece de ileriye gidebileceklerini düşünmemiştim. Biz emniyete gerekli bilgileri verdik.
Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2016, 22:19
banner636
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 5 yıl Önce

Ailesinin yanında bir insana saldırdımak deli kanlılık değildir..

çhdr
çhdr - 5 yıl Önce

Duvar arkasından adamlık, delikanlılık dersi veren yürekli arkadaşlar asıl adamlık, delikanlılık böyle rumuzla değil hodri meydanla olur

COLE
COLE - 5 yıl Önce

eşi ve çocuğunun yaninda bir inasana saldiran ..... de var uşakta demek ki...

Reis
Reis - 5 yıl Önce

eşi̇ ve çocuklarının yanında gerçekten böyle yapılmışsa bırakın delikanlılığı adamlığa sığmaz uşaklılar değil çocuklarının karısının, sevgilisinin yanında bile yanında kız var diye laf etmezler.

Uzun yol
Uzun yol - 5 yıl Önce

Eğer Uşakta gerçekten emniyet güçleri varsa cuhadarlara birşey yaparlar.yoksa burası güvenli bir şehir olmaz.ne demek ailesinin yanında saldırmak kim olursa olsun.bu ayıp uşağa yeter.

uşaklı genç
uşaklı genç - 5 yıl Önce

yazık sehrimizin böyle saygıdeğer bir beyfendisine yapılan saldırıyı kınıyorum,emniyet yarın hepsini salıverir,mutlaka eminiyetin bilgisi vardır bu olaydan üzeri kapatılır,ama yeni valimiz bu olayı duyarsa ki duyacaktır vay hallerine

Uşaklı sanayici
Uşaklı sanayici - 5 yıl Önce

Emniyet neden olayı kapatmak istesinki,suçluları yakalamak onların görevi, böyle küçük bir olayda valimiz i goreve çağırmak mantıksız bana göre

bozkurt
bozkurt - 5 yıl Önce

Ali erdogan hangi partiden olursa olsun usak icin bir degerdir. İki donem basarili bir belediye baskanligi yapmistir. Mhp lidir ve onu mhp den gonderen sayin devlet bahcelidir.yoksa ali bey universite yillarindan beri ulkucudur ve partisinden ayrilmaya mecbur birakilmistir. Kendisine gecmis olsun diliyorum. Kendisine cok ayip edilmis.

Uşaklı
Uşaklı - 5 yıl Önce

Sayın Ali Erdoğan'a yapılan bu saldırıyı kınıyorum.Ali bey mütevazi davrandıkça pisliklerden uzak kalmaya çalıştıkça pislikler üzerine üzerine geliyor.Rabbim onu korusun.Umarım suçlular da cezasını en kısa zamanda bulur.

KİLLİK GÜNEBAKAN
KİLLİK GÜNEBAKAN - 5 yıl Önce

alkol işte şişede durduğu gibi durmuyor...

gabak işletemiyorsa kapatsın
gabak işletemiyorsa kapatsın - 5 yıl Önce

Ne demek mekanda olaya göz yummak vay kilik restoranta gidipte orada yiyip içenlere yarın bir gün orada cinayette işlenir bunun önü açıldı bir kere


banner633
SIRADAKİ HABER