ALİ ERDOĞAN'A SALDIRAN ÇUHADARLARIN 3 ADAMI YAKALANDI

Eski Belediye Başkanı Ali Erdoğan'a Günebakan Restorant'ta saldırdıktan sonra kaçan ve Çuhadarların adamları olarak bilinen 3 kişi polis tarafından yakalandı.

ALİ ERDOĞAN'A SALDIRAN ÇUHADARLARIN 3 ADAMI YAKALANDI
banner628
 Eski Belediye Başkanı ve CHP Milletvekili adayı olan Ali Erdoğan’a saldıran Çuhadar kardeşlerin adamları Osman Turgut ve Ufuk Mehmet Yıldırım ve  B.E adlı şahsı polis  tarafından yakalandı. Şahısların emniyetteki sorgusu sürerken Çuhadarların yayın organı hemen bir haber geçti ve bizi de hedef gösterdi. Onlara göre olay tamamen tesadüfmüş onlarla hiç ilgisi yokmuş. Arkadaşlar saldıranları da tanımıyormuş neredeyse. Çünkü saldıranların isimlerini bile geçmemişler.

Uşak dün akşam Eski Belediye Başkanı Ali Erdoğan’a yapılan saldırı ile çalkalandı. Haberi ilk olarak biz verdik ve arkasından da ajanslara düştü. Olayı yapanlar ve yaptıranlar herkes tarafından malumdur. Ancak her zaman ki emniyet bu olayı yine çözemeyecek gerçek suçlular ellerini kollarını sallayarak yine ortalıkta dolaşmaya devam edecektir. Bundan hiç kuşkumuz yok!. Tıp ki Deli Tüfek Cinayetinde olduğu gibi, Tıp ki Valilik yanında bulunan büfede yapılan saldırı gibi, tıp kı sayısız kavga yaralama ve tuzak gibi bu olayda da gerçek suçular ceza almadan dolaşmaya devam edecektir. Tıp ki yazın ortasında sözde Ulubey’e Ava giden ve tesadüfen karşılaşıp küfür ettiklerini iddia ettikleri şahsa 2 el ateş ettirip öldürttükten sonra ellerini kollarını sallayarak gezdikleri gibi gezeceklerdir. Yine Emniyetteki abileri ile ağır abiler birlikte çay bahçelerinde çay içip tavla oynarlar mı, Gazinolarda birlikte eğlenir ler mi? Gazeteciye yapılan bir saldırı  sonrasında olduğu gibi barışmak için kuzu çeviriler mi bu emniyet müdüründen bu cesareti alabilir mi ki bu defa böyle olacağını  sanmıyoruz. Ama kesin bildiğimiz bir şey varsa  oda Ali Erdoğan’a yapılan saldırı anlı gelişmiş olsa da azmettiricisi olan bir saldırıdır.

Azmettiricisi de sokakta ki herkes tarafından malumdur. Bir İnternet Sitesi çok güzel hikaye yazmış ama bir şey yazmayı unutmuş saldıranlar bizim adamlarımızdı meşhur Osman ve Ufuk Mehmet’i dememiş. Osman Turgut ve Ufuk Mehmet Yıldırım’ın kimin adamı olduğunu sorsanız herhalde 10 yaşındaki çocuk bile bilir Uşak’ta.

Şimdi hemen belirtelim Osman Turgut Ulubey Cinayetinde de araçta bulunan isimlerden ve oda Ağır Ceza mahkemesinde yargılanıyor. Neredeyse 24 saat çuhadarlar ile birlikte ve onlardan habersiz deyim yerindeyse tuvalete bile gitmeyen bir kişi. Sayısız olayı var.  Çuhadarların bel kemiği yani. Çuhadarların adı hep azmettirici olarak geçti ama çoğundan da hep delil yetersizliğinden beraat ettiler. Bundan önceki Emniyette çok üst düzey abileri vardı. Birlikte yediler birlikte içtiler açıkçası. İyi günlerinde kötü günlerinde birlikte oldular. Hatta İstihbaratçı komiserlerin bile düğünlerinde halay çektiler. Yani Bu istihbaratçıların bu şahsıları düğününe bile nasıl davet edebildiği ayrı bir soruşturma konusu olsa gerek.

                Ali Erdoğan’a yapılan bu saldırı sonuna kadar aydınlatılmalı gerçek azmettiriciler cezasını çekmelidir. Saldırı yapılan kişi  sokata ki bir kişi değildir. Saldırıya uğrayan kişi Uşak’ta iki dönem belediye başkanlığı yapmış Milletvekili adayı olmuş bir kişidir. Ali Erdoğan’ın eşi ve çocuğunun yanında saldırıya uğraması olayın vahametini daha da ortaya  çıkarmaktadır. Saldıranların bahanesi Niçin CHP’ye geçtin sorusu oldukça manidardır.
 
               

 

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2016, 02:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yayınlamazsınız ama
Yayınlamazsınız ama - 5 yıl Önce

Ali Erdoğan sokaktaki sıradan vatandaş değilmiş. Ne yani, sıradan vatandaşa yapılsa haklı mı olacak.

HALK
HALK - 5 yıl Önce

ki̇mse ki̇mseyi̇ bedava ai̇lesi̇ni̇n yaninda bozmaz vardir gecerli̇ bi̇r sebebi̇. Allahtan ai̇lesi̇ varmis yaninda....

feed
feed - 5 yıl Önce

kimse bi şey yapamaz bunlara onlar işini sağlama almışardır

alper
alper - 5 yıl Önce

ali erdoğan fetö cülerin ağzına baktı mhp ye bıçak çekti yine onların ağzına baktı chp den aday oldu kendini bitirdi iki dönem belediye başkanlığı yapn birinin düştüğü bu acınaklı hal fetöcü lerin ağzına bakıp ganel başkan dahi olmadan başbakan olcam diye ortalıkta dolaşan meral akşener ve onun destekcileri ulkücülere ibret olsun damdazlak ortada kalıveririler ali eerdoğan yerinde dursaydı saldırmayı aklının ucundan geçiren bile olmazdı

banner633
SIRADAKİ HABER