MURATBEY UŞAK GALATASARAY ODEABANK'I KONUK ETTİ

Karşılaşmanın 5. Dakikası 9-8 Ev Sahibi Ekibin Üstünlüğüyle Geçildi. Rakibine Karşı Daha Üstün Oynayan Muratbey Uşak, İlk Çeyreği 20-16 Önde Tamamladı.

MURATBEY UŞAK GALATASARAY ODEABANK'I KONUK ETTİ
banner604
banner601

İkinci periyodun ilk dakikaları karşılıklı ataklarla geçildi. Ev sahibi ekibin dışarıdan atışlarla sayı aradığı bu periyotta 15. dakikaya 29-29 eşitlikle girildi. Galatasaray Odeabank, Ege Arar, Juskevicius, Hardy ve Summers ile sayılar bulurken, Miles, Şafak Edge ve Carmichael'le etkili olan Muratbey Uşak, devreyi 40-38 önde bitirdi.

Muratbey Uşak, üçüncü periyoda da etkili başladı ve 25. dakikayı 50-45 önde geçti. Konuk ekip sayı üretmekte zorlanırken Muratbey Uşak üst üste basketler buldu. Farkı açan ev sahibi ekip, final periyoduna 66-48 önde girdi.

Karşılaşmanın son periyodunda ev sahibi ekip, etkili savunma yaparak farkın kapanmasına izin vermedi ve serbest atışlardan bulduğu sayılarla karşılaşmayı 85-78 kazandı. 

Bu sonuçla, puan cetvelinde son sırada yer alan Muratbey Uşak 5. galibiyetini alırken, Galatasaray Odeabank 15. yenilgisini yaşadı.

Kazım ŞEN

banner600
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER