BASKETBOLDA MAÇIN ARDINDAN

Muratbey Uşak Sportif Başantrenörü Bulkaz: "Bence çok büyük işler yapıyoruz" - Demir İnşaat Büyükçekmece Başantrenörü Çıvgın: "Uşak deplasmanının zorlu olduğunu söylüyorlardı ama bunu yaşayınca anlıyorsunuz"

BASKETBOLDA MAÇIN ARDINDAN
banner628

Spor Toto Basketbol Ligi'nde Demir İnşaat Büyükçekmece'yi evinde 79-70 mağlup eden Muratbey Uşak Sportif'in başantrenörü Ozan Bulkaz, net bir galibiyet aldıklarını söyledi.

 Bulkaz, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, galibiyeti Uşak kentine armağan ettiklerini söyleyerek, "Takımın en önemli oyuncusu sakatlandığında, Banvit deplasmanında kazanmak ve daha sonra evimizde ikinci galibiyeti almak. Bakılınca çok normal işler değil ama insanlar buna alıştı. Bence çok büyük işler yapıyoruz. Oyuncularımız çok büyük oynuyor, taraftarlar büyük oynuyor, yönetimimiz büyük oynuyor. Hedefimiz play-off" diye konuştu.

Yakın zamanda yeni bir transfere ihtiyaç duyacaklarını belirten Bulkaz, hafta için bu konuyla ilgili güzel gelişmeler olacağını da sözlerine ekledi.

Demir inşaat Büyükçekmece Başantrenörü Özhan Çıvgın ise Muratbey Uşak Sportif'in iyi bir mücadele sergilediğini ve hak ederek kazandığını belirterek, "Bu maç bizim için çok önemliydi ancak mağlup olduk. Uşakdeplasmanının zorlu olduğunu söylüyorlardı ama bunu yaşayınca anlıyorsunuz" değerlendirmesinde bulundu.Spor Toto Basketbol Ligi'nde sahasında Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol'u dokuz sayı fark ile 79-70 mağlup eden Muratbey Uşak Sportif'te, başantrenör Ozan Bulkaz,katıldığı basın toplantısında net bir galibiyet aldıklarını belirterek hedeflerinin playoffa kalmak olduğunu söyledi.Uşak Sportif'e 79-70 mağlup olan Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol Başantrenörü Özhan Çıvgın katıldığı basın toplantısında Uşak sportifi tebrik ederek iyi bir maç sergilediklerini ve hak ederek maçı kazandıklarını belirterek, " Bu maç bizim için çok önemliydi ancak mağlup olduk. Buranın ciddi bir deplasman olduğunu söylüyorlardı ama bunu yaşayınca anlıyorsunuz." ifadelerini kullandı.Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol'u dokuz sayı fark ile 79-70 mağlup eden Muratbey Uşak Sportif oyuncusu Şahin Ekmen katıldığı basın toplantısında açıklamalarda bulundu.Muratbey Uşak Sportif'e 79-70 mağlup olan Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol oyuncusu Yunus Emre Sonsırma katıldığı basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

banner588
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER