1.NCİ BASKETBOL MASTERLER LİGİNDE OLD STAR ŞAMPİYON

1.NCİ BASKETBOL MASTERLER LİGİNDE OLD STAR ŞAMPİYON

1.NCİ BASKETBOL MASTERLER LİGİNDE OLD STAR ŞAMPİYON
banner282

Uşakta ilk i düzenlenen basketbol mas terler ligi   OLD STAR takımının şampiyonluğu ile sona erdi iki aydır yedi takımın katılımı ile Atatürk spor salonunda heyecanlı maçların sonunda final maçında   OLD STAR güçlü rakibi aktif spor A takımını71-58 yenerek şampiyonluğunu ilan etti.final maçında rakibini oyuncuları Deniz.   hüsnü .  ozan .Ahmet  Özkan  çağdaş  Hakkı    inanç  ve  Okan n başarılı oyunları şampiyonluğu getirdi.

             1.nci mas terler  liginin üçüncülük maçında fun culup ile m.e.m (milli eğitim müdürlüğü)  karşılaştı. Mas terler ligin sürpriz takımı M.E.M   turnuvanın en başarılı oyuncusu seçilen  ve   sayı kralı olan  Menderes demir turnuvada gösterdiği üstün oyununu bu maçta da göstererek takımını üçüncülüğünde  büyük emeği yle fun clup ü  89-81 yendi.

            Maçlarda aileleri ve çocuklarıyla gelen taraftarlar türübünler de renkli görüntüler sergilediler .

            Maçlar sonunda    Milli Eğitim Müdür yardımcısı Ahmet  Ulus şampiyon takıma  kupasını ve bütün oyunculara emeği geçen kişilere madalya ve katılım belgelerini  takdim etti.

Şampiyon takım kaptanı Ahmet Dinç sene yede mas terler ligine katılıp şampiyon olmak istiyoruz bu sene şampiyonluğu namaglup olarak kazandık takım arkadaşlarıma teşekkür ederim .bu turnuvaya emeği geçen  kişilere  ayrıca takımım adına teşekkür ederim dedi.

 

 

 

 

banner563
OLD STAR  71              AKTİF SPOR  A   58

 

M.E.M         89               FUN CULUP         81

1.OLD STAR

2.AKTİF SPOR  A

3.M.E.M

4.FUN CLUP

YORUM EKLE
banner564
SIRADAKİ HABER