İşitme Engelliler'e Medical Park'tan Özel Hizmet

Uşak İşitme Engelliler Derneği ile Medical Park Uşak Hastanesi Arasında ‘’Sağlık Hizmet Sözleşmesi’’ imzalandı

İşitme Engelliler'e Medical Park'tan Özel Hizmet
banner628
  Herkes için sağlık anlayışıyla hizmet veren Medical Park Uşak Hastanesi, bu ilkenin bir kanıtı olarak pek çok derneğe ve firmaya da destek veriyor.

Medical Park Uşak Hastanesi Genel Müdürü Dr.Göksel ENSARİ, Genel Müdür Yardımcısı Dr.Gökalp Çağrı ÖZTÜRK  ve İşitme Engelliler Derneği Başkanı Asım Demirayak  katılımlarıyla gerçekleşen toplandı,Sağlık Hizmet Sözleşmesine imzaların atılmasıyla son buldu.

Genel Müdür Dr.Göksel ENSARİ;Engelli hastalarımızın hastanemize geldiklerinde daha rahat hizmet alabilmeleri için çalışan arkadaşlarımıza gönüllülük esasıyla işaret dili eğitimi kursları veriyoruz.Bu anlaşmamızlada İşitme Engelliler Derneği  üyelerine ve yakınlarına  hizmet vermekten memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

İşitme Engelliler Derneği Başkanı Asım Demirayak ;‘’Üyelerimiz ve ailelerinin de özel sağlık kuruluşlarından yararlanmaları ve kaliteli Sağlık hizmetine ulaşabilmeleri için Medical Park Uşak Hastanesi ile bu protokolü imzalıyoruz ve bundan mutluluk duyuyoruz” . Bu bağlamda bize destek olan Medical Park Uşak Hastanesi’ne teşekkür ederiz.’’dedi.


Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2016, 00:41
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER