UŞAK MHP´DEN ÇARPICI AÇIKLAMALAR

Milliyetçi Hareket Partisi Uşak Merkez İlçe Başkanı Muhterem Kuruçay yazılı olarak yaptığı basın açıklamasında çarpıcı iddialarda bulundu.

UŞAK MHP´DEN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
banner628
banner601

Muhterem Kuruçay yaptığı açıklamada şunları belirtti; “7 Haziran seçim sonuçlarını beğenmeyenlerin zorlamaları, tertipleri, planları ve ihtirasları ile gidilen 1 Kasım seçimleri ülkemize, milletimize, ilimize, hayırlar getirsin. Şundan eminiz ki milletimiz bir kez daha AKP´ye dersini verecek ve son 13 yılın hesabını soracaktır. 1 Kasım seçimleri Türkiye´de milli ve üniter devlet yapısının, Türklük davasının kaderini tayin edecek bir önemde olacaktır. Böylesi bir tarihi dönemeçte milli davanın temsilcisi Milliyetçi Hareket Partimizin Uşak adayları ve teşkilatımız her türlü zorluğa, yalan dolan ve iftiraya karşı dimdik mücadele etmektedirler.”
“BAKANIN ŞEHRİ TERMAL CENNETİ OLDU, UŞAK´TA BİR HAMAMBOĞAZI YAPILAMADI”
Kuruçay; 7 Haziran seçim döneminde Uşak iline AKP´nin önde gelenleri kandırma siyasetini yapmışlardı. Geçen günde yine Orman ve Su İşleri Bakanı Sayın Veysel Eroğlu ilimizi ziyaret etmiş, Uşak´ı kendi memleketleri gibi gördüğünü söyleyerek yeni projeler Uşak´ı şaha kaldıracak demiş. Tabi hiç kimsede Bakanın kendi ili termal şehriyken yıllardır yapımı yılan hikâyesine dönen Hamamboğazı´nı sormayı akıl edememiş. Diyoruz ki bırak bu masalları Hamamboğazı´nı hallet başka ihsan istemez.”
AK PARTİ UŞAK ADAYI ALİM TUNÇ´A AĞIR GÖNDERME
AKP 7 Haziran seçimlerinde Uşaklının “Olmasaymış da Olurmuş” dediği adayını değiştirip yerine kendini yerli ve milli zanneden Dr. Alim Tunç beyi koymuş. Biz kendisinin vekilliğinden sonra Uşak´ımızı terk etmesiyle, yerli Ulucak Köyünde kendi bademliğine devlet kesesinden yaptırdığı 8 Km özel yol ile de milli olduğunu biliriz. Uşaklının hiçbir sorununa çözüm üretemeyen masallarla gün geçiren yol güzergâhlarındaki beceriksizliğiyle Uşaklıyı çile ve zorluğa mahkûm eden bir belediye AKP´ nin geleceğine ışık tutmaktadır. Uşak halkı ibretle izlemektedir.”
KUTLU MÜCADELE SON NEFESİMİŞZE KADAR SÜRECEK
Milliyetçi Hareket Partimizin Uşak teşkilatları birbirinden değerli Milletvekili adayları 1 Kasım seçimleri için çok yoğun çalışmakta mahalle, sokak, cadde, ilçe köy, kasaba gezerek haklı davasını millet menfaatini anlatarak kıymetli hemşerilerimizle kucaklaşmaktadır hemşerilerimizin göstermiş olduğu teveccüh her gün bizleri daha da umutlandırmaktadır bir milletin uyanışına şahitlik etmekteyiz ve kutlu mücadelemizi son nefes, son neferimize kadar sürdüreceğiz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet ülkü
ahmet ülkü - 5 yıl Önce

sayın Kuruçay sizin adaylarınız ne zamandır parti üyesi ve ne zaman partiye adım atmıışlar parti içindeki bölünmeler neden oluyor ve taban acaba bu adaylardan memlunmu

SIRADAKİ HABER