UŞAK MHP SEÇİM STARTINI VERDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Uşak teşkilatı,1 Kasım Genel Seçimleri çalışmalarına start verdi.

UŞAK MHP SEÇİM STARTINI VERDİ
banner628
banner629

 
Belediye önünde toplanan partililerle birlikte bir araya gelen MHP Uşak Milletvekili Adayları seçim startını birlikte verdiler. Uşak Belediyesi önünden Atatürk Anıtı´na kadar yürüyen Milletvekili adayları vatandaşları selamladılar.
Atatürk Anıtı önünde son bulan yürüyüş, saygı duruşu ve ve İstiklal Marşı´nın okunmasının ardından konuşmalarla devam etti. Milliyetçi Hareket Partisi´nin tek başına iktidara geleceğini iddia eden MHP Uşak İl Başkanı Ali Kurt, "Türkiye zorlu bir süreçten geçiyor. Doğu´da tırmanan terör olaylarını bitirebilecek tek parti Milliyetçi Hareket Partisidir" diyerek partililerden destek istedi.
Uşak Milliyetçi Hareket Partisi birinci sıra adayı Durmuş Yılmaz ise, Türkiye´de ki kaynakların verimli kullanılmadığını belirtti. Milliyetçi Hareket Partisi iktidar olduğunda ekonominin daha iyi yönetileceğini söyleyen Yılmaz, dershaneleri kapatılan yöneticilere seslenerek "Dershanelerinize kaldığınız yerden devam edin ve öğrenci kayıtlarınızı yapmaya devam edin" dedi. 

Seçim startında 2. Sıra Milletvekili adayı Gökhan Özoğul ve 3. Sıra Milletvekili adayı oğuz Çakmak´da birer konuşma yaptılar.
Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirilen konuşmaların ardından partililer sahada çalışmalarını sürdürmek üzere dağıldı.

YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER