UŞAK AK PARTİ´DE BURUK BAYRAM!

Uşak AK Parti´deki bayramlaşma töreni, Mekke´de Hac vazifesini yerine getirmek isterken hayatını kaybeden hacılar ve AK Parti Uşak Milletvekili Mehmet Altay´ın babasını kaybetmesinden dolayı buruk geçti.

UŞAK AK PARTİ´DE BURUK BAYRAM!
banner601

 AK Parti Uşak İl Başkan Vekili Servet Kuş, Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Merkez İlçe Başkanı Turgay Eser, Milletvekili adayları Alim Tunç ve Hüseyin Keskin, İl Kadın Kolları Başkanı İlknur Ertuğrul, İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Mıllık ve partililer katıldı. Parti binasındaki bayramlaşma töreninin ardından kısa bir açıklama yapan AK Parti İl Başkan Vekili Servet Kuş, “Bugün mübarek Kurban Bayramı nedeniyle bir araya geldik ve gönül isterdi ki güle oynaya bir bayram kutlayalım. Fakat hac ibadetini yerine getirirken hayatını kaybeden Müslümanların acısı ve Milletvekilimiz Mehmet Altay´ın bugün itibariyle babası Yektar Altay´ı kaybetmesi, bayramın buruk geçmesine yol açtı. Neticede yaşam varsa ölüm de var. Bu kederli günleri, birbirimize daha sıkı tutunarak ve kenetlenerek atlatabiliriz” dedi.

AK PARTİ TEŞKİLATI MEHMET ALTAY´IN BABASININ CENAZE TÖRENİNE KATILDI

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, milletvekili adayları ve eski il başkanlarının da birer konuşma yaptığı bayramlaşma merasiminin ardından Ulubey´e geçildi. Halil Efendi Camii´deki Cuma namazının ardından, Milletvekili Mehmet Altay´ın babası Yektar Altay (76)´nın cenaze namazı kılındı. Yektar Altay´ın cenazesi, Ulubey Mezarlığı´ndaki aile kabristanında toprağa verildi. Öte yandan AK Parti Uşak Milletvekili Mehmet Altay´ın babası Yektar Altay´ın cenazesine; Uşak Valisi Ahmet Okur, CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, kentteki sivil toplum kurumu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.  

/resimler/2015-9/26/1200463243446.jpg

 

/resimler/2015-9/26/1201147306530.jpg

/resimler/2015-9/26/1201341681964.jpg

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER