TUĞRUL: LİSTEYE HDP Lİ YAZIP TEPKİLER KARŞISINDA DEĞİŞTİRENLER TÜRK BAYRAĞINA SIĞINIYOR

AK Parti Uşak İl Başkanı Fahrettin Tuğrul, CHP Uşak Belediye Başkan adayı Asım Kalelioğlu’nun propaganda için kullandığı görsellerde Türk bayrağı kullanmasını eleştirdi.

TUĞRUL: LİSTEYE HDP Lİ YAZIP TEPKİLER KARŞISINDA DEĞİŞTİRENLER TÜRK BAYRAĞINA SIĞINIYOR
banner628
banner629

Fahrettin Tuğrul: “CHP Uşak Belediye Meclisi listesine HDP’nin eski il başkanını yazacaksın ve sonra Türk bayrağını kullanacaksın. Bu milleti kandıracaklarını sanıyorlar ama yanılıyorlar” dedi.

AK Parti Uşak İl Başkanı Av. Fahrettin Tuğrul,  CHP Uşak Belediye Başkan adayı Asım Kalelioğlu’nu propaganda için hazırlanan tanıtım görsellerinde Türk bayrağını kullandığı için eleştirdi. Tuğrul, “CHP’nin zihniyeti çok ciddi bir problemdir ve bu zihniyet ülkenin değerleriyle kim savaşıyorsa onlarla beraber hareket etmiştir. Şimdi CHP, bu ülkede ezanı Türkçe okutan bir zihniyettir ve aynı zamanda bunu aslına döndüren Adnan Menderes’i asan bir düşünce tarzını benimsemiştir. CHP’nin zihniyeti milletle uyuşmuyor ve vatandaşımız CHP’nin olmasını kabul edemiyor.CHP nin Uşak’ta ki Belediye Başkan adayı Türk bayrağını seçim çalışmalarında kullanıyor. Broşürlerinde ve sosyal medya hesaplarında bayrağı kullanıyor” diyen Tuğrul, şöyle devam etti: “CHP’nin üst aklı, zillet ittifakı adı altında bir ittifak kurdu. Bunun içinde PKK uzantısı HDP ile ittifak yapıyorlar. Uşak CHP Belediye Meclisi listesine HDP’nin eski il başkanını yazacaksın ve sonra Türk bayrağını kullanacaksın. Bu milleti kandıracaklarını sanıyorlar ama yanılıyorlar. CHP, kuyruğuna Meral Akşener’in de partisini katmıştır ve İzmir’de rahmetli Alparslan Türkeş’i yargılayan hakimin oğlunu destekliyorlar. Bunlar aynı yolun yolcusu ve biz AK Parti olarak bu yolun yanlış olduğunu herkese anlatıyoruz”. diye konuştu.

Uşak CHP, geçtiğimiz hafta liste gerilimiyle gündeme gelmişti ve konuyla ilgili bazı basın yayın organlarında çeşitli haberler çıkmıştı. CHP'nin listesi YSK'ya verildikten 2 gün sonra kamuoyu ile paylaşıldı.

Listede bulunan ve HDP’nin eski eş il başkanı olduğu iddia edilen kişi listeden çıkarıldı.

YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER