SERVET KUŞ, ASALETEN AK PARTİ İL BAŞKANI OLDU

Bir süredir AK Parti Uşak İl Başkanlığını vekaleten devam ettiren Servet Kuş, bugün itibariyle İl Başkanı olarak atandı.

SERVET KUŞ, ASALETEN AK PARTİ İL BAŞKANI OLDU
banner628
banner629

Asaleten atama kararı, AK Parti Genel Merkezi´nde Servet Kuş´a tebliğ edildi. AK Parti´nin Türk siyasi tarihinde önemli bir yer edindiğini belirten Servet Kuş, “Böylesine büyük ve kendisini millete adamış bir siyasi kurumda, il başkanlığı görevini üstlenmek bizim için onurdur. Görevimizin ağırlığını ve sorumluluğunu biliyoruz. Bizi bu göreve layık gören parti büyüklerimizi ve teşkilatımızı utandırmayacağız. Allah´ın izni ile el ele ve gönül gönüle vererek, 1 Kasım´da gerek Uşak ve gerekse Türkiye genelinde birinci parti olarak, tek başına iktidara geleceğiz” dedi.
BAKAN EROĞLU, YARIN UŞAK´TA OLACAK
Öte yandan AK Parti Uşak İl Başkanı Servet Kuş, Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu´nun 6 Ekim 2015 Salı günü, bir dizi açılış ve inceleme için Uşak´ta olacağını söyledi. Servet Kuş, “Sayın Bakanımız Veysel Eroğlu, ilimize yine müjdelerle gelecek ve bugüne kadar yapılan yatırımların açılışını gerçekleştirecek. Halkımızla bir araya gelerek talep ve beklentileri dinleyecek. Biz de bakanımızı en iyi şekilde ağırlayacağız ve ilimizin taleplerini birebir ileteceğiz” diye konuştu.

 

YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER