NURULLAH CAHAN YENİ VALİ VE EŞİNİ DE KAFALADI!

NURULLAH CAHAN YENİ VALİ VE EŞİNİ DE KAFALADI!
banner628
banner601

AK Parti Uşak’ta belediye başkan adayı belirleme çalışmaları sürerken bilboardları Çok değiştin ve Çok değişeceksin şeklinde afişlerle donatan sosyal medya da kendisin tekrar aday olduğunu ilan ettiren hatta parayla köşe yazıları yazdıran haber yaptıran Belediye Başkanı Nurullah Cahan’ın son hamlesi dudak uçuklatacak cinsten.

Yeni Asır Gazetesi Köşe yazarı Nurullah Cahan tekrar aday olacak diye köşe yazısı yazıyor, Yeni Asır Gazetesi grubundan ATV Ankara Temsilcisi Şebnem Bursalı, Uşak’ konferansa geliyor, Yeni Vali Funda Kocabıyık’ın eşi konferansa konuşmacı olarak katılıyor sponsor Uşak Belediyesi..

Günlerdir değişik kaynaklarımızdan Belediye Başkanı Nurullah Cahan ve eşi sık sık Vali hanımın konağına gidip geliyor şeklinde duyumlar alıyorduk ve pek ihtimal vermiyorduk ama bu olay doğruluk payını ortaya koymuş oldu.

Cumhurbaşkanlığında CİMER’in başında bulunan isim olan Mücahit Küçükyılmaz’a da sık sık konferans verdiren kardeşine UTAŞ’tan iş verdiren Nurullah Cahan ve ekibi yılbaşı gecesinde de Cumhurbaşkanı sözcüsü İbrahim Kalın’ı ve ailesini Kayaağıl termal tesislerinde konuk etmişti.

         Aday belirleme süreci devam ederken Vali’nin eşinin ve onun getirdiği isimlerin belediye sponsorluğundaki bir programda konferans vermesi ne derece doğrudur sizlerin takdirine bırakıyoruz.  

TROLLER DEVREDE

Bu arada belediyenin sosyal medya trolleri de algı operasyonu için devreye girdi.

UTAŞ çalışanı trolün “Aslan meydana çıkınca çakallara kaçmak düşer” şeklinde önde Cahan’ın arkada ise tptpmontajlı bir şekilde bir belediye meclis üyesinin fotosunun konması ise tepkilere neden oldu. Bu paylaşımla Belediye başkan aday aylarına ve özellikle meclis üyesi başkan aday adayına gönderme yapıldığı iddia ediliyor.

Adı yolsuzluk ve borç batağı ile anılan bir belediye başkanının bu derece koltuk hırsı bakalım nereye kadar devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2018, 22:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adnan SEZER
Adnan SEZER - 2 yıl Önce

Uşak bu kararla afiş ve fotoğraf kirliliğinden kurtulmuştur.

SIRADAKİ HABER