NURULLAH CAHAN: SÜREKLİ HALKLA İÇ İÇE OLACAĞIZ

NURULLAH CAHAN: SÜREKLİ HALKLA İÇ İÇE OLACAĞIZ

NURULLAH CAHAN: SÜREKLİ HALKLA İÇ İÇE OLACAĞIZ
banner282

Uşak AK Parti Belediye Başkan Adayı Nurullah Cahan, kentteki mahallelere, işletmelere ve sivil toplum kurumlarına yönelik ziyaretlerini devam ettiriyor. Sürekli vatandaşlarla bir araya gelen Nurullah Cahan, Dülgeroğlu Camii’nde kılınan sabah namazının ardından, mahalleliyle kahvaltıda buluştu. Uşak Belediye Başkanı olması durumunda da sürekli hakla iç içe olacağını ifade etti. Halkla gönül köprüsü kuramayan hiçbir yöneticinin başarılı olmayacağını dile getiren Nurullah Cahan, “Biz öncelikle diyoruz ki halkımızla hep birlikte olalım ve fikir paylaşımında bulunalım. Uşak’ın sorunlarını ve dertlerini hep birlikte çözelim diyoruz. Bütün isteğimiz ve temennimiz insanlara en güzel hizmeti yapmak” dedi.  Seçimi kazanmaları durumunda kimsesiz ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek vereceklerini kaydeden Nurullah Cahan, “Kazanmamız durumunda kimi kimsesi olmayan hastaları mahalle sakinlerinin destekleriyle tespit edeceğiz. Eğer bu insanlarımızın ihtiyaçlarını bize söylemezseniz vebal sizin. Eğer siz bize ulaşır ve biz sorunu çözmesek de vebal bizim” diye konuştu.

MAKAM KAPILARI SONUNA KADAR AÇIK OLACAK

Beyaz Masa Projesi’yle halkla gönül köprüsü kuracağını dile getiren Nurullah Cahan,  “Beyaz Masa projesini hayata geçirdiğimizde, Uşak Belediyesi’ne sosyal medya üzerinden ulaşabileceksiniz. Beyaz masada oturan arkadaşlarımız kısa vadede çözüm gerektiren işleri anında çözecek. Bizim temel felsefemiz halka her anlamda ulaşmak. Çünkü biz Uşak’ı birlikte güzelleştireceğiz. Makam kapılarımızı sonuna kadar açacağız ve kimseyi kapılarda bekletmeyeceğiz. İnsanlarımız en ufuk bir talebini her gün 4-5 defa gidip çözemediklerini söylüyor. Biz Uşak halkıyla gönülden bağ kuracağız. Bizler 24 saat değil 25 saat çalışacağız. Başkanın kapısı, başkanın telefonu ve başkanın kalbi ve gönlü 25 saat halka açık olacak. Telefonlar çaldığında mutlaka gereği yapılacak. Uşak’ta yaşayan herkesin kalbine hitap edeceğiz. Biz gönüllerden başlayacağız ve milletin iktidarını sağlayacağız. Önceliğimiz halkın mutlu olması ve belediye hizmetlerinden en güzel şekilde yararlanması. Bunun için Beyaz Masa projesi hayata geçireceğiz.” 

UŞAK’IN EKONOMİK VE SOSYAL ZENGİNLİKLERİ TANITACAĞIZ

Atatürk Mahallesi ve Fevzi Çakmak Mahallesi muhtarlarını ziyaret ederek, mahalledeki sorunları dinleyen ve fikir alışverişinde bulunan Nurullah Cahan’ın son durağı OKTAŞ oldu. Denizli-Uşak Karayolu üzerinde faaliyet gösteren OKTAŞ firması yetkilileri ve çalışanlarıyla sohbet eden Nurullah Cahan, burada projeleriyle ilgili bilgiler verdi. Nurullah Cahan, “Uşak’ta önemli bir potansiyel var. Ekonomik ve sosyal anlamdaki zenginliklerimizi tüm dünyaya tanıtmak istiyoruz. Bunun için şehrin markalaşması lazım. Biz de Uşak’ı marka kent yapmak için canla başla çalışacağız. Bu bağlamda Kent Park projesini hazırladık ve seçilmemiz durumunda kolları sıvayacağız ve projenin hayata geçmesi için canla başla çalışacağız” dedi. 

YORUM EKLE
banner564
SIRADAKİ HABER