NUMAN KURTULMUŞ GÖRÜNTÜLER BANA AİT DEĞİL DEDİ

NUMAN KURTULMUŞ GÖRÜNTÜLER BANA AİT DEĞİL DEDİ

NUMAN KURTULMUŞ GÖRÜNTÜLER BANA AİT DEĞİL DEDİ
banner282

İstanbul’da başlayan ve tüm Türkiye’yi sarsan ve 3 Bakan Çocuğu ile 4 Bakanın adının karıştığı rüşvet ve kara para aklaması operasyonunun yankıları sürerken bu akşam saatlerinde internete Ak parti Genel başkan yardımcısı Numan Kurtulmuş’a ait olduğu iddia uygunsuz görüntüleri yayınlanmaya başlandı. Görüntüler Youtube tarafından anında yayından kaldırılırken Numan Kurtulmuş görüntüdeki kişinin kendisi olmadığını açıkladı. 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, sosyal medyada kendisiyle ilgili olduğu iddia edilen görüntülere ilişkin bir açıklama yaptı.
 
Sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan kendisiyle ilgili olduğu iddia edilen görüntülere ilişkin açıklama yapan Kurtulmuş, “Akşam saatlerinden bu yana sosyal medya üzerinden şahsına yapılan iğrenç ve aşağılık isnadın ne kadar büyük bir iftira olduğu, görüntünün bir porno filmden alındığının ortaya çıkmasıyla anlaşılmıştır.
‘Bu kadarı da Gayretullah’a dokunur’ diyerek süreci başından itibaren teenniyle izledim. Siyasetin böylesine çirkefleştirildiği bir ortamda, şahsıma yapılanın iğrenç bir iftira olduğuna inanan herkese teşekkür ediyorum. Ancak bu ağır suç, yapanların, yayanların ve ağzı sulanarak haber yapmaya çalışanların yanına kar kalmayacaktır" dedi.
YORUM EKLE
banner534
SIRADAKİ HABER