MERAL AKŞENER 23 NİSAN'DA SÖĞÜT'TE

“Değişimin Ana Gücü” sloganı ile seçim çalışmalarını sürdüren Meral Akşener 23 Nisan Cumartesi günü saat 13:00’te, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Ertuğrul Gazi Türbesi’ni ziyaret edecek.

MERAL AKŞENER 23 NİSAN'DA SÖĞÜT'TE
banner628
banner629

Katıldığı bir televizyon programında hakkında ortaya atılan paralelci iftiralarına cevap verdiği için disipline sevk edilen ve partiden ihracına kesin gözüyle bakılan Akşener’in, toplanmasına mahkeme tarafından da karar verilen olağanüstü kongrede nasıl aday olacağı ve bu haksız kararı nasıl bertaraf edeceği hakkında da bilgiler vermesi bekleniyor.

Genel merkezin Akşener’i ihraç etmek için harekete geçmesi Söğüt ziyaretini daha da anlamlı kılıyor. Olağanüstü kongre toplanabilmesi için imza veren üst kurul delegelerinin hazır bulunacağı Söğüt ziyaretinde MHP eski milletvekilleri, eski ve yeni il başkanları, belediye başkanları, ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri, ocak başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve on binlerce parti üyesi Ülkücü’nün hazır bulunacağı bildiriliyor.

Genel merkezin olağan üstü kongre toplanmaması için gösterdiği çabalara bir cevap niteliği taşıyan Söğüt ziyaretinde, Şeyh Edebali’nin “Haklı olduğunda mücadeleden korkma. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın.” ilkelerine atıfta bulunacak olan Akşener’in, genel başkan seçildiğinde hayata geçireceği parti içi demokrasi anlayışı hakkında da bilgi vermesi bekleniyor.

Meral Akşener’e destek veren Ülkücüler’in yoğun katılımı beklenen Söğüt ziyaretinde kurulacak yörük çadırında şifalı pilav dağıtılacak ve çeşitli etkinliklerle ziyaret şenlik havasında tanzim edilecek. Osmanlı’nın ilk başkenti olarak bilinen Söğüt’te yörük çadırında ağırlanacak olan Akşener’e Kayı Boyu sancağı hediye edilecek.

Olağanüstü kongre talebi ile çalışmalarını sürdüren Akşener, genel başkanlığı döneminde ilk seçimlerde ülkeyi düştüğü bu karanlıktan çıkartabilmek için Söğüt ziyaretinde iktidar duası edecek.


banner636
YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa kutlu
mustafa kutlu - 5 yıl Önce

böyle bir şeye ihtiyacımız var mhp bizim evimiz yuvamız ama son zamanlarda yuvamız a ceşitli vürüsler bulaşdı ancak bu vürğsleri bir bayan eli temizler evimizde öyle degilmi annemiz kız kardeşimiz ablamız halamız annanemiz babaannemiz eşimiz gelinimiz kızımız bu işleri yapmıyormu şimdi ne olduda onları yok sayıyoruz hani onlar bizim namuzumuz degilmi o analarımız bizim dogruluk abidesi ilk ögretmenimiz degilmi şimdi ne oldu politik cıkarlar için karalamak neye yapılanlar ortada geldigimiz durum ortada bulardan rahasız olmayan memnun olan varsa bize ait olan evimizi yuvamızı lütfen derk etsin bizi tehlikelerden yanlış şeylerden koruyan evimizin yuvamızın bekçisi hizmetcisi ahcızı herşeyi olan bacılarımız annelerimiz kardeşlerimize saygısızlık yapmayın siz Allahdan iyimi biliyorsunuz onları niye yaradı peygamberimizden iyimi biliyorsunuz onları vecip sözlerle onurlandırdı hadi gelin namuzumuza sahip cıkalım

banner633
SIRADAKİ HABER