Gün: Efsane Hizmet Anlayışı Uşak`ta Olacak

Gün: Efsane Hizmet Anlayışı Uşak`ta Olacak

Gün: Efsane Hizmet  Anlayışı Uşak`ta Olacak
banner282

AK Parti Uşak Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Gün, “Uşak, her şeyin en iyisini hak ediyor. Eğer göreve gelirsek, kentimizdeki hizmetleri en iyi seviyelere çekmek için gayret edeceğiz” dedi.

AK Parti Uşak Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Gün, “Uşak, her şeyin en iyisini hak ediyor. Eğer göreve gelirsek, kentimizdeki hizmetleri en iyi seviyelere çekmek için gayret edeceğiz” dedi. İktidarı boyunca ekonomi, sağlık, ulaşım, eğitim ve dış politika başta olmak üzere her alanda Cumhuriyet tarihinin en büyük başarı tablosunu sergileyen AK Parti ve AK Partililerin “yerel yönetimlerde de aynı başarıyı sergilediklerini belirten AK Parti Uşak Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Gün, “Verilen hizmetleri halkımız çok iyi biliyor. Uşak’ta artık AK Parti’nin hizmet anlayışının tam olarak oturması gerekiyor. Vatandaşımızın isteği bu yönde. Eğer göreve gelirsek insanlarımız için en iyisini düşünüp, en güzel projeleri uygulayacağız” dedi.

“SEVGİ KÖPRÜLERİ KURACAĞIZ”

AK Parti’nin “efsanevi hizmet anlayışını” doğup büyüdüğü Uşak ile buluşturma arzusunda olduğunu dile getiren Mehmet Gün, yerel yönetime talip olmasının nedenini şu sözlerle açıkladı: “Uşak artık hizmet istiyor. Uşak, Türkiye’nin önemli sanayi ve tarım bölgesi olan Ege’nin gözdesi olarak ülkeye verdiği katma değerin karşılığını almayı çoktan hak etti. Ben Mehmet Gün olarak önce gönüllere talibim. Eğer partim uygun görür ve bu görev bize verilirse Uşak’ta yaşayan herkesin, her kesimin tek tek kalbine dokunmak ve sevgi köprüleri kurmak için azami gayret göstereceğim.” Mehmet Gün, Uşak’ın kültür, sanat, tarih ve sanayi kenti olması nedeniyle stratejik konumu, nüfusu ve demografik yapısı itibariyle taşıdığı potansiyelden dolayı yaşanabilir, gelişmiş, estetik, vizyon şehir değerine kavuşmayı hak eden en önemli kent olduğunu söyledi. Adalet ve eşitlik ilkeleri çerçevesinde, her gün daha fazla halkıyla bütünleşen bir belediye istediklerini anlatan Mehmet Gün “En iyiyi, en güzeli keşfedip sistematik olarak uygulayan öncü ve idealist bir belediye anlayışı sürdüreceğiz” dedi. AK Parti Uşak Belediye Başkan Aday Adayı sözlerini şöyle sürdürdü: “Emanetimize verilen doğanın, geliştirilerek korunduğu, gelenekselle modernin barıştığı, estetiğin mekana yansıdığı, içinde yaşamaktan huzur duyulan, sosyal, kültürel, ekonomik ve eğitsel olarak kendi kendisine yetebilen ideal bir şehir, adalet, hakkaniyet, hukuk ve hoşgörüyü yaşayıp yaşatan, geçmişiyle barışık, mevcut halinden huzurlu ve geleceğinden emin, insanlık onuruna yaraşır biçimde yaşayabilen, dertleri sevinçleri, sıkıntı ve zenginlikleri paylaşabilen sağlıklı bir toplum, güzel bir Uşak, hepimizin özlemini ve hayalini yaşattığı bir Uşak’tır.”

YORUM EKLE
banner564
SIRADAKİ HABER