"GÖRÜŞ AYRIMI YAPMADAN HİZMET EDECEĞİZ"

"GÖRÜŞ AYRIMI YAPMADAN HİZMET EDECEĞİZ"

banner282

AK Parti Uşak Belediye Başkan Adayı Nurullah Cahan, kentteki bütün vatandaşlara eşit mesafede olduklarını belirterek, “Biz Uşak olarak hizmet yarışına çıktık. Kimseyi siyasi görüşü ve dünyaya bakışından dolayı dışlama gibi bir durum yok. Kentteki bütün bölgelere eşit bir şekilde hizmet edeceğiz” dedi. Beyaz Masa projesini anlatan Cahan, “Vatandaş müdür kapısında bekleme ve sorununu çözme için aracı bulma derdinden kurtulacak. Bütün sorunları tek merkezde takip edip çözeceğiz” diye konuştu.

AK Parti Uşak Belediye Başkan Adayı Nurullah Cahan, Dikilitaş Camii’nde kılınan sabah namazının ardından mahalle sakinleriyle kahvaltı yaptı. Sabah saatlerinde vatandaşla bir araya gelen ve kentle ilgili projeleri hakkında bilgi veren Nurullah Cahan, değişim, dönüşüm ve yatırımların önünü açacaklarını söyledi. Nurullah Cahan, kent için hayati önem taşıyan çevre yolunun önümüzdeki dönemde tamamlanacağını söyledi. Nurullah Cahan, “Biz Uşak için hizmet yarışına çıktık. Kimseyi siyasi görüşü ve dünyaya bakışından dolayı dışlama gibi bir durum yok. Biz Uşak’ın hepsine hitap edeceğiz. Uşak için projelerimizi hazırladık ve şehrimizi marka şehir yapma yolunda emin adımlarla ilerleyeceğiz” diye konuştu.

VATANDAŞ MÜDÜR KAPISINDA BEKLEMEYECEK

Halkın Uşak Belediyesi’nden beklentilerinin karşılanması için projeler geliştireceklerini dile getiren Nurullah Cahan, şöyle konuştu: “Uşak’ta halkıyla gönül köprüsü kuran, iyi günde kötü günde birlikte olan ve sevinçte-kederde hep insanıyla iç içe olan bir belediye başkanı olacağız. İlk hedefimiz insanlarımızla gönül köprüsü kurmak. Belediye başkanı bu kentin kalkınması için hizmetler üretiyor ve bunun yanı sıra halkın sorunlarına çözüm buluyor. Beyaz Masa isimli bir projemiz var. Bu proje hayata geçtiğinde, halkımızın işini görmesi için müdür kapısında beklemesine gerek kalmayacak. Beyaz Masa’da yetkililer olacak ve belediyeyi ilgilendiren her türlü hizmeti gerek yüz yüze ve gerekse telefon aracılığıyla aktaracaksınız. Daha sonra size olumlu ve olumsuz döneceğiz ve sorun çözülene kadar takipçi olacağız. Bir işin takibi için belediye başkanının kapısında bekleme derdi veya araya aracı sokma durumları bitecek ve işler normalden daha hızlı yürüyecek” diye konuştu.

YAŞLI VE ENGELLİLERE BAKIM HİZMETİ

Yaşlı ve engelli vatandaşlarımızın bakımını üstleneceğimiz bir çalışmayı da hayata geçireceklerini anlatan Nurullah Cahan, “Bakıma ihtiyaç duyan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını görme vaadini veriyoruz. Günlük ve haftalık bakımlar yapılacak. İnsanlarımızın ihtiyaçlarına göre bu hizmetin şekli belirlenecek. Biz belediye olarak halkın bütün hizmetlerini görmek zorundayız. Uşak’ı sizlerle birlikte yöneteceğiz” dedi.

DİKİLİTAŞ MAHALLESİ’NE YENİ YATIRIMLAR YOLDA

“Uşak İl Özel İdaresi’nin bulunduğu bölgede bir çalışma yaparak Dikilitaş Mahallesi’ni kalkındıracağız” diyen Nurullah Cahan, şöyle devam etti: “Garaj ve Uşak İl Özel İdaresi’nin bulunduğu alanda yeşil alan ve sosyal donatıları içeren mekanlar oluşturulacak. Şu anda belediye yeni bir garaj yapıyor ve Banaz’a yakın bir mesafede olan garajı bizim desteklerimizle yapma imkanı buldular. Özel İdare’nin bulunduğu alana bir battı-çıktı yaparak trafik sorununu da çözeceğiz. Burası artık bir çarşı gibi cazibe merkezi haline gelecek. 40 metrelik yolun bulunduğu bölgeye, hayvan pazarı ve mezarlık yapılacak. Bu konuda da AK Parti Grubu olarak evet oyu verdik. Bu hizmetlerin hayata geçmesinde de takipçi olacağız.” 

YORUM EKLE
banner534
SIRADAKİ HABER