Dağgezen: Uşak’ın En Büyük Sorunu Otopark, Bunu Çözeceğiz

banner629

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı İbrahim Dağgezen seçim çalışmaları için gittikleri her yerde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştıklarını ve Uşaklıların kendisine ve Belediye Meclis listesine büyük teveccüh gösterdiğini söyledi.

Canlı yayında Uşak.tv nin sorularını yanıtlayan Saadet Partisi Uşak Belediye Başkan adayı İnşaat Mühendisi İbrahim Dağgezen Saadet Partisi olarak Uşak’ta seçimler için Saadet Partisi kadroları ile birlikte gece gündüz çalıştıklarını, Uşaklı seçmenlerinde kendilerine büyük teveccüh gösterdiğini söyledi.

Belediye Meclis listesini oluştururken mesleğinde başarılı belediye de başarılı olabilecek kişilerden seçtiklerini belirten Dağgezen, Uşak’ın en büyük sorununun Otopark sorunu olduğunu ve seçildikleri takdirde bunu kökünden çözeceklerini belirtti. Dağgezen Kuzey ve Güney bölgesi arasında çok büyük uçurumlar olduğunu belirterek “Uşaklılar teveccüh gösterir bize görev verirse ilk g-hedefimiz Kuzey ve Güney bölgesi arasındaki uçurumu kaldıracağız. Kuzeye yatırımlar yapacağız. Kuzey bölgesine hayat vereceğiz. Kuzey de yaşayan vatandaşlarımız da Güney bölgesinde yaşayan vatandaşlarımız gibi yaşamayı ve hizmeti hak ediyor. Yeni mahalle yapılan köylerde yaşayan hiçbir vatandaşımız bundan menün değil. Uşak’ın tarım alanları imara açılmamalı. Biz seçilirsek bo köylerimize 4 yıl boyunca en iyi hizmeti götürüp 4. Yıl sonunda referandum yapacağız. Mahalle mi olmak istiyorlar yoksa köy olarak mı kalmak istiyorlar. Ona göre karar vereceğiz” dedi.

         Saadet Partisi Uşak İl Başkanı Hüseyin çakmak ise parti olarak hiçbir parti ile ittifak yapmadıklarını Türkiye’nin tüm il ilçe ve beldelerinde seçime girdiklerini belirtti.

YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER