CUMHURBAŞKANINA HAKARET PAYLAŞIMLARI YAPAN UTAŞ'IN İKİ NUMARASI KENDİNİ İŞTEN ATTIRMAYA MI ÇALIŞIYOR

CUMHURBAŞKANINA HAKARET PAYLAŞIMLARI YAPAN UTAŞ'IN İKİ NUMARASI KENDİNİ İŞTEN ATTIRMAYA MI ÇALIŞIYOR
banner625
banner601

UTAŞ'ın iki numarası ve Karakutusu Kemal Köleoğlu kendisini UTAŞ'tan attırmak mı istiyor yoksa daha önce kapattığı Cumhurbaikanı ve AK Partiye hakaretler içeren face sayfasını yanlışlıkla mı açtı. 
Kemal Köleoğlu UTAŞ için çok önemli bir isim. Orada dönen her dolapdan haberi var. UTAŞ'ın muhasebe müdürü. Daha önce utaş'ta çalışan Köleoğlu ayrılarak  2015 seçimlerinde MHP Den milletvekili seçilen Durmuz Yılmaz'ın seçimlerde danışmanlığını yapıyordu. Haziran 2015 seçimlerinden sonra UTAŞ'a girdi ve Ali Rıza Çümen'in karakutusu oldu. 
UTAŞ'ta çalışırken MHP de iken yaptığı paylaşımlar tepki çekince Face sayfasını kapattı. Ancak AK PArti İl Başkanının değişmesinden sonra Kemal Köleoğlu face sayfasını yeniden açtı. Cumhurbaşkanı ve AK PArtiye hakaret derecesinde olan paylaşımlar herkes tarafından görülür hale geldi. Tepkiler nedeniyle daha önce hesabını kapatmak ozrunda kalan Kemal Köleoğlu'nun yeni il başkanının gelmesinden sonra Ali Rıza Çümen ve Hüseyin Ufuk Uğur'un görevden alınmasına kesin gözüyle bakıldığüı için kendisini attırmak ve tazm,inat alabilmek için face sayfasını tekrar açmış olabileceği yada yanlışlıkla açmış olabileceği tahmin ediliyor. 
    Cumhurbaşkanımız için ölürüz diyen Ali Rıza Çümen ve Nurullah Cahan'ın Cumhurbaşkanına hakaretler eden birini nasıl kilit noktada bir göreve getirdiğini ise çok merak ediyoruz doğrusu. 
İşin aslına bakarsanız Kemal Köleoğlunu UTAŞ'a Eski ülkücülerden ve Aynı zamanda MEnzilin belediye imamaı olan Mustafa Eğitmenin getirdiği iddia ediliyor. 

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2017, 11:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Aslan
Mehmet Aslan - 3 yıl Önce

Paylasimlar 2015 biz ise 2017 deyiz.Nasil Numan Kurtulmus nasil Suleyman Soylu degistiyse bu adamda degismistir Kac yil oncesinin paylasimlariyla yargiliyorsun acaba sayin Sen

SIRADAKİ HABER