CHP UŞAK İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

CHP UŞAK İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI
banner628
banner656

CHP Uşak İl Danışma Kurulu İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Kadın Kolları MYK Üyesi Hatice Yeğin Semerci ninde katılı ile yapıldı.

Atatürk Kültür Merkezinde yapılan İl Danışma kuruluna önceki dönem Milletvekilleri, İl Başkanları, İlçe Başkanları ve CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım’da katıldı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, parti olarak iktidara yürüdüklerini belirterek, "Biz ant içtik ve milletimize söz verdik. 100. yılında Cumhuriyetimizi mutlaka demokrasi ile taçlandıracak ve bu ülkeyi halkın iktidarına kavuşturacağız. Umudun adı; CHP iktidara yürüyor. Biz ant içtik ve milletimize söz verdik. Hep birlikte il başkanlarımızla, örgütümüzle, milletvekillerimizle, siz değerli yol arkadaşlarımızla 100. yılında Cumhuriyetimizi mutlaka demokrasi ile taçlandıracak ve bu ülkeyi gerçek yöneticilerine, halkın iktidarına kavuşturacağız. Bunu sizlerle birlikte yapacağız. İktidarımız yakındır, umutsuz olmayalım. Hep birlikte, omuz omuza, yan yana bu mücadelede yolumuz iktidardır. Cumhuriyetin ikinci yüzyılında laik, çağdaş, demokratik, hukuk devletini, güçlendirilmiş parlamenter sistemle birlikte demokrasiyle buluşturacak ve bu ülkeye huzuru, adaleti, hakkı, hukuku, hep birlikte getireceğiz” dedi.

İl danışma Kurulunda  CHP Uşak İl Başkanı Ali Karaoba  başkanlığı dönemindeki faaliyetleri hakkında bilgilendirme yaptı. Karaoba ve Özkan Yalım’ın konuşmalarının ardından toplantı  basına kapalı devam etti.

banner653

YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER