CHP Banaz Adayını Tanıttı

CHP Banaz Belediye Başkan adayını tanıttı. Aday Tanıtım ve ilçe parti binasının açılış  törenine CHP Grup Başkan vekili Özgür Özel de katıldı. 

banner601

Yerel seçimlere az bir zaman kala siyasi partiler belediye başkan adaylarını tanıtmaya ve seçim çalışmalarına devam ediyor. 
CHP Banaz ilçe teşkilatı partinin yeni binasının açılışı ve belediye başkan adayının tanıtımı için bir tören düzenledi. Törene katılan CHP Grup Başkan Vekili Özgür özel partililerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Törene CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, Merkez ilçe Başkanı alil Aslan, Uşak Belediye Başkan adayı Asım Kalelioğlu ve çok sayıda partili katıldı.
CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel yaptığı konuşmada  "Hep birlikte çalışacağız, ev ev, köy köy dolaşarak adaylarımızı destekleyeceğiz. Biz demokrasiyi Atatürk'ün vasiyeti olarak kabul ediyoruz. 31 Mart'ta hep beraber başaracağız." Dedi
CHP Banaz Belediye Başkan adayı Ecz. A.Olgay Altındağ Banaz için 100 Proje hazırladıklarını göreve geldiklerini Banaz’ın çehresini değiştireceklerini söyledi. 
Ateşdağlı düğün salonunda düzenlenen aday tanıtım töreninden sonra esnaf ziyareti yapıldı. 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER