AK PARTİNİN İZMİR ÇIKARTMASI

AK PARTİNİN İZMİR ÇIKARTMASI

AK PARTİNİN İZMİR ÇIKARTMASI
banner282

 Başbakan Erdoğan, İzmir, Aydın, Manisa, Uşak, Denizli, Burdur, Isparta, Karaman, Kars, Kilis, Tunceli, Osmaniye belediye başkan adaylarını açıkladı.

Ulaştırma, Haberleşme ve Denizcilik Bakanı Binali Yıldırım ile birlikte öğle saatlerinde Adnan Menderes Havalimanı’na inen Başbakan Erdoğan’ı, partisinin İzmir milletvekilleri, Vali Mustafa Toprak, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, partililer ve bir grup işçi karşıladı. 45 dakikalık rötarla havaalanına ulaşan Başbakan Erdoğan’a Benin Cumhurbaşkanı Boni Yayi ve kızı Sümeyye Erdoğan’ın da eşlik ettiği görüldü.

 
Uçakta olduğu için havaalanı mescidinde vakit namazı kılan Başbakan Erdoğan, yaklaşık yarım saatlik dinlenmenin ardından herhangi bir açıklama yapmadan VİP salonundan ayrıldı. El sallayarak parti otobüsüne binen Başbakan Erdoğan, AK Parti İl Başkanlığı’na doğru yola çıktı. Başbakan Erdoğan, saat 14.00’te Karşıyaka Arena’da partisinin İzmir ve Ege illeri büyükşehir ve il belediye başkan adaylarını açıkladı. 
 
Aday açıklama törenine tüm Ege'den olduğu gibi Uşak'tan da kalabalık bir AK Partili topluluğu katıldı. 
 
AK Partinin Uşak Belediye Başkan Adayı Avukat Nurullah Cahan Milletvekilleri İsmail Güneş ve Mehmet Altay ile İl Başkanı Basri Yıldırım iel birlikte Başbakan Erdoğan tarafındna takdim edildi.
 
 
banner563
 
 
 
 
 
 
YORUM EKLE
banner564
SIRADAKİ HABER