AK PARTİ UŞAK´TAN ADAY DEĞERLENDİRMESİ

AK Parti Uşak İl Başkan Vekili Servet Kuş, adaylarını değerlendirdi.

 AK PARTİ UŞAK´TAN ADAY DEĞERLENDİRMESİ
banner628
banner601

 Servet Kuş, “Partimizin milletvekili adayı olarak belirlediği 3 isim, sayın Başbakanımızın bize emanetidir ve bu noktada teşkilat olarak seçilmeleri için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağız” dedi.
1 Kasım genel seçimlerinde AK Parti´nin Uşak´taki milletvekili adayları belirlendi. 7 Haziran seçimlerinde 1´inci sıradan aday gösterilen mevcut Uşak Milletvekili Mehmet Altay, 22´inci dönem Uşak Milletvekili Alim Tunç ve işadamı Hüseyin Keskin, AK Parti´nin adayları oldu. Partisinin aday belirleme sürecini tamamladığını ve 1 Kasım genel seçimlerinin çalışmalarına başlayacağını söyleyen AK Parti Uşak İl Başkan Vekili Servet Kuş, teşkilattaki gerekli görev dağılımlarının yapıldığını belirterek, “Kapı kapı dolaşacağız ve 1 Kasım´ın milletimiz için önemini anlatacağız. Millet olarak birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğumuz bir dönemdeyiz. Önümüzdeki genel seçimler, halkımız için istikrar ve istikbal seçimidir” dedi.
PARTİ TEŞKİLATLARI BİRLİK VE BÜTÜNLÜK İÇİNDEDİR
Partisinin milletvekili adaylarının Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu tarafından, 21 Mart 2015 günü tanıtılacağını söyleyen Servet Kuş, “Partimizin milletvekili adayı olarak belirlediği 3 isim, sayın Başbakanımızın bize emanetidir ve bu noktada teşkilat olarak seçilmeleri için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağız. Partimizin 1 Kasım seçimleri öncesinde belirleyeceği ekonomik ve sosyal politikaları ve milletvekili adaylarımızı halkımıza daha iyi anlatacağız. Bu dönem teşkilat mensupları olarak hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağız. Artık aday adaylığı dönemi bitmiştir ve partimizin belirlediği her 3 aday için birlik ve bütünlük içinde çalışma günüdür. Bu noktada 3 milletvekili adayımızı tebrik ediyor ve 1 Kasım´da en iyi sonucu almak için canla başla çalışacağımızı ifade etmek istiyorum” diye konuştu.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER