AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ ALİM TUNÇ'TAN BAYRAM MESAJI

AK Parti Uşak Milletvekili ve TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Üyesi Dr. Alim Tunç yayınladığı Ramazan bayramı mesajı ile tüm Uşaklıların bayramını kutladı.

AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ ALİM TUNÇ'TAN BAYRAM MESAJI
banner601
Dr. Alim Tunç yayınladığı bayram mesajında:

 “Saygıdeğer Uşaklı Hemşehrilerim,

“Nerede o eski Ramazanlar” hasretine uygun bir Mübarek Ramazan ayını daha geride bırakıyoruz. Rahmet, merhamet ve bereket ayı olan Ramazan-ı Şerif’in sonuna gelerek; hamdolsun, millet olarak sevgiyle, muhabbetle kucaklaşacağımız bir bayrama daha kavuştuk.

Ramazan Bayramınızı kutluyor; bu mübarek günlerin, tüm İslam alemiyle birlikte bizlerin de birliğine, beraberliğine, kardeşliğine vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan diliyorum.

Maalesef dünyanın pek çok yerinde Müslümanlar, bu bayrama da boynu bükük, yüreği yaralı, gözleri yaşlı şekilde giriyor. Tüm İslam coğrafyasında kardeşlerimizin içinde bulunduğu durum, bizleri de derinden etkiliyor, sevincimizi gölgeliyor.

İnşallah, bu mübarek günler, kardeşlerimizin kurtuluşuna; tüm insanlığın huzur ve güven içinde geleceğe umutla bakabilmesine vesile olur.

Ramazan Bayramı, inşallah, birlik, dirlik, huzur, saadet ve mutluluk getirecek; millet olarak yekvücut olmamızı sağlayacaktır. Yuvalarımıza bolluk ve bereket getirmesi için dua ediyorum.

“Evleriniz cennet kokusu gibi koksun,
BAYRAM OLSUN BAYRAMLARINIZ.”
 

Uşak’ta yaşayan tüm vatandaşlarımızın, gurbetçilerimizin ve dostlarımızın; tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını kutluyor; bayram bereketinin kalplerimizi coşturmasını, umutlarımızı yeşertmesini Allah’tan temenni ediyorum” dedi. 
Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2016, 01:32
banner600
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER