AK PARTİ DE KUŞ'U UÇURDULAR ŞİRKET DAĞILIYOR!

AK Parti Uşak  İl Başkanı Servet Kuş'un görevden alındığı haberi Uşak'ta bomba etkisi yarattı. 

AK PARTİ DE KUŞ'U UÇURDULAR ŞİRKET DAĞILIYOR!
banner625
banner601

www. usak.tv de yayınlanan FETÖ tututklusu Abdullah Kılıç'ın mektubu nedeniyle zor günler yaşayan Servet Kuş'a bir kötü haber de AK Parti Genel Merkezinden geldi. Ankaraya çağrılan Servet Kuş görevden alındı. İddialara göre pazartesi günü gelecek olan koordianatör milletvekili yeni başkanı belirlemek için çalışma yapacak ve yeni il başkanı da en kısa sürede atanacak. 
Ankara yolundan il yönetim kurulu üyelerini toplayan Servet Kuş, AK Parti Uşak Milletvekili Mehmet Altay, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Nacar, Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Uludağ, ile birlikte toplantı düzenledi. Toplantı sırasında suratı asık ve oldukça morali bozuk olduğu gözlenen Servet Kuş genelo Merkezin talebi doğrultusunda tekrar aday olmayacağını belirterek herkesle helalleşti. Servet Kuş yeni atama yapılmaması halinde kngre süreci sonuna kadar il başkanı olarak kalabileceğini söyledi. Ancak toplantı sopnrası herkesle tek tek helalleşmesi gözlerden kaçmadı. 
Yeni İl başkanının 15 gün içinde atanması bekleniyor. 
    Yolsuzluk ve usulsüzlük iddaları ile Uşak Belediyesi çalkalanırken hiç bir şeye müdahele etmeyen ve UTAŞ ile mğilyıonluk işler yapan Mustafa Gündüz'ün de ortağı olan Servet Kuş'a parti içinden de tepkiler geliyordu. 
Servet Kuş'un görevden alınması ile gözler Belediye Başkanı Nurullah Cahan'a çevrildi. Nurullah cahan ve Belediyede ki usulsüzlük ve yolsuzluk iddalarının dosyaları da Genel Merkezde ilgilere ulaştı. 
AK PARTİ GENEL MERKEZİ UŞAK'TA TEMİZLİK İÇİN DÜĞMEYE BASTI MI? 
Servet Kuş'un görevden alınması ile nerdeyse %90 birbiryle bağlantılı olan yönetim kurulu üyelerinde ist,ifasının alınması bekleniyor. Çünkü servet Kuş'un atandıüğında yönet,im değişmedi ve Basri Yıldırım bu yöneti,me tüm iş ortakları, Taşeronları ve çalışanlarını yazmıştı. 
Servet Kuş'un görevden alınması ŞİRKET DAĞILDI yorumlarına neden oldu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER