AK PARTİ'DE BANAZ, EŞME VE ULUBEY İLÇE KONGRELERİ YAPILDI

AK PARTİ'DE BANAZ, EŞME VE ULUBEY İLÇE KONGRELERİ YAPILDI
banner628
banner601

Uşak AK Parti de kongre süreci başladı. Merkez ilçe Başkanlığına Mehmet Bayar ile devam kararı alınmasının ardından Banaz, Eşme ve Ulubey ilçe kongreleri de yapıldı. Üç ilçede de mevcut başkanlar ile devam kararı alındı. 

 AK Parti İstanbul Milletvekili İl Koordinatörümüz Osman Boyraz'ın da katılımı ile ilçe kongreleri yapıldı. Kongrelere AK Parti Uşak milletvekilleri İsmail Güneş, Mehmet Altay, Belediye Başkanı Mehmet Çakın, AK Parti Uşak İl Başkanı Fahrettin Tuğrul, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bayar, Belediye Başkanları  ve parti yöneticileri katıldılar. 
7. Olağan kongrelerde Banaz'da Eşref Çelik, Ulubey'de Arif Duran ve Eşme de Osman Ersosyal yeniden ilçe başkanlıklarına seçildiler. 
Pandemi nedeniyle sosyal mesafe kurallarına ve maske kurallarina riayet edilerek kongreler düzenlenirken kongrelerde konuşma yapan Milletvekilleri, Belediye Başkanı Mehmet Çakın ve İl Başkanı Fahrettin Tuğrul birlik ve beraberlik mesajları verdiler. 
AK Parti de Sivaslı ve Karahallı kongrelleri önümüzdeki hafta yapılacak. Merkez ilçe Kongresinin Ekim ayında yapılmasından sonra ise İl Kongresi yapılacak. 


 

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2020, 21:08
banner632
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER