Anlamlı Günde Bowling Turnuvası

Anlamlı Günde Bowling Turnuvası

Anlamlı Günde Bowling Turnuvası
banner282

Uşak Belediye Başkanı Ali Erdoğan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla dün akşam düzenlenen bowling turnuvasında yerel ve ulusal medya çalışanlarıyla bir araya geldi.

Karun alışveriş merkezinde bulunan bowling salonunda düzenlenen ve keyifli anlara sahne olan turnuvaya  ART Televizyonu çalışanları, Uşak Denge Gazetesi çalışanları, Uşak.tv çalışanları, Uşak.city çalışanları, İHA (İhlas Haber Ajansı) Muhabiri, Yenigün gazetesi çalışanları, Haber Türk temsilcisi ve Olay gazetesi çalışanları,Uşak Aktüel Gazetesi çalışanları, Uşak Gazeteciler Derneği Başkanı ve Uşak Belediyesi Basın Yayın Birimi çalışanları katıldı.

banner563
Uşak Belediye Başkanı Ali Erdoğan’ın atışı ile başlayan turnuvada katılımcılar kıyasıya mücadele etti. Heyecanlı anların yaşandığı çekişmeli mücadeleye sahne olan ve dört tur üzerinden düzenlenen turnuvada ilk üçe giren isimler, Uşak Belediyesi Basın Biriminden Doğukan Alsay, Uşak.tv’den Kazım Şen ve Denge Gazetesi’nden Alaeddin Yakın oldu.

Turnuva sonrası konuşan basın mensupları, bu anlamlı günde yapılan sosyal faaliyetin devamını isteyerek memnuniyetlerini bildirdiler. İlk kez böyle bir etkinliğe katıldıklarını belirten gazeteciler, özel günlerinde yaşadıkları bu keyifli ve eğlenceli anlar için Uşak Belediye Başkanı Ali Erdoğan’a teşekkürlerini sundular.

Uşak Belediye Başkanı Ali Erdoğan ise yaptığı konuşmada, böyle anlamlı bir günde değerli basın mensuplarıyla bir araya gelmekten memnuniyet duyduğunu belirterek, böyle keyifli bir organizasyonda buluşmaktan zevk aldıklarını söyledi. Erdoğan bu stresli ve zor mesleği yapan gazetecilerin bu tip eğlenceli ve motive edici organizasyonlara ihtiyacı olduğunun altını çizdi. Erdoğan turnuvaya katılan basın mensuplarının “10 Ocak çalışan gazeteciler günü”nü kutlayarak, turnuvaya katılan tüm gazete ve medya temsilcilerine madalyalarını taktı.

 

YORUM EKLE
banner564
SIRADAKİ HABER