UTKU DEMİRÖZ:UTAŞ’TAN ALDIĞIMIZ 70 BİN TL’NİN HESABINI BANA DEĞİL METİN ÇOBANOĞLUNA SORUN

UTKU DEMİRÖZ:UTAŞ’TAN ALDIĞIMIZ 70 BİN TL’NİN HESABINI BANA DEĞİL METİN ÇOBANOĞLUNA SORUN

UTKU DEMİRÖZ:UTAŞ’TAN ALDIĞIMIZ 70 BİN TL’NİN HESABINI BANA DEĞİL METİN ÇOBANOĞLUNA SORUN
banner599

“Benim aldığım 70 Bin liranın hesabını bana değil gidin MHP Genel Başkan yardımcısı Metin ÇOBANOĞLU’NA sorun” Bu sözleri MHP li Belediye Meclis üyesi ve aynı zamanda EGEM TV Yönetim kurulu Başkanı Utku DEMİRÖZ’ün söylediği iddia ediliyor.. Söylediği yer ise kavgalı geçen MHP grup toplantısı.

banner595
Utku Demiröz UTAŞ Yönetim kuruluna girer girmez hemen Egem Tv’nin taşeron firması Ekrem Çohodar’a tam tamına 70 Bin liralık reklam verilmiş ve bir yıllık çekleri de peşin olarak ödenmişti. U olayı www.usak.tv nin ortaya çıkarmasından sonra belediye ile Parti arasındaki gerginlik hat safhaya çıktı. Belediye Başkanı Ali Erdoğan yapılan 70 bin liralık ödemeye karşı çıkıp isyan ederken seçimde televizyonun kendi işine yarayacağını düşünen MHP İl Başkanı Metin Deniz SAVAŞ Soner Demiröz ve Utku Demiröz’ün bir numaralı avukatı kesildi. Olayı ortaya çıkaran usak.tv yi tehdit eden Metin Deniz  SAVAŞ Soner DEMİRÖZ ve Utku Demiröz ile düğünlerde hastane bahçelerinde ve Çay bahçelerinde ailecek nasıl milletvekili olabileceğini konuştu. 

            Belediye Meclis Üyelerinin ve Belediye Başkanının Egem Tv’ye 70 Bin TL aktarılmasına kızmasına cevap veren Utku DEMİRÖZ ödemenin MHP Genel Başkan yardımcısı Metin ÇOBANOĞLU’nun bilgisi dahilinde yapıldığını iddia etti. Utku DEMİRÖZ kendisine 70 Bin TL nin hesabını soranlara “70 Bin liranın hesabını bana değil MHP Genel Başkan Yardımcısı Metin ÇOBANOĞLU’na sorun” dedi.

            Utku ve Soner DEMİRÖZ’e laf söyletmeyen onların televizyonuna 130 Bin lira civarında para aktartan Metin Deniz SAVAŞ’ın bu konuda tek başına hareket etmediği Para aktarılmasından Genel merkezinde haberinin olduğu iddiaları ortalığı iyice karıştırdı. Bazı Üst Düzey MHP yetkilileri ise Metin ÇBANOĞLU yerle basına destek çıkın diyor. Utku Demiröz’ün televizyonuna yada onun taşeronlarına 70 Bin lira verin demiyor. Metin Bey’in’in adını kullanarak hayatlarının hatalarını yapıyorlar değerlendirmesini yaptı.

banner592
YORUM EKLE
banner591
SIRADAKİ HABER