UTAŞ VE BELEDİYEDEN 130 BİN LİRA ALAN EGEM TV CİLER İFTİRAYA BAŞLADI

UTAŞ VE BELEDİYEDEN 130 BİN LİRA ALAN EGEM TV CİLER İFTİRAYA BAŞLADI

UTAŞ VE BELEDİYEDEN 130 BİN LİRA ALAN EGEM TV CİLER İFTİRAYA BAŞLADI
banner282

Egem TV tarafından www.usak.tv haksız ve mesnetsiz suçlamalar maruz kalmaktadır. Bir önceki UTAŞ Yönetimi tarafından Öz Ege TV Yeni gün Gazetesi ve www.usak.tv ile reklâm sözleşmesi yapılmıştır. Öz Ege TV ve Yeni gün gazetesi ile bir yıllık reklam anlaşması yapılmasına rağmen www.usak.tv nin reklam alanları dolu olduğu için sadece bir aylık sözleşme imzaladık ve yapmış olduğumuz 45 günlük reklamın ücretini de aldık. Ayrıca UTAŞ reklamlarının yayınlandığı dönemde yine belediye MHP ve UTAŞ ile ilgili haberlerimizde kamuoyuna duyurduk. EGEM TV nin iddia ettiği gibi bir yıllık reklam sözleşmesi yapılmamıştır ve bu sözleşmenin bitiminden itibarinde herhangi bir reklam talebi de olmamıştır. Zaten UTAŞ Yönetimi diğer firmalarla olan reklam sözleşmelerini iptal ederek sadece ve sadece EGEM TV nin taşeron firması REKSAN EKREM ÇOHADAR ile reklam anlaşması yapmış başka televizyonların aylık bin lira bedelle yaptığı reklamlar için aylık 5 Bin TL KDV anlaşma yapılmış ve toplam 60 Bin TL + KDV reklam anlaşması yapılıp çekleri peşin olarak alınmıştır. EGEM TV Reklam anlaşması yaptık demekle bir yerde doğru söylemektedir. Zaten EGEM TV hiçbir kuruluş ile anlaşma yapmamakta bütün işlemler maliye ve sigorta dahil başkalarının üzerinden gösterilmektedir. Uşak Belediyesinden Egem Tv taşeronları Ekrem Çohadar ve Fevzi TOKAT’ın 60 Bin lira civarında reklam aldığının www.usak.tv tarafından belgelendirilmesi ve yayınlanmasından sonra Utku DEMİRÖZ Utaş yönetimine girer girmez yangından mal kaçırır gibi 60 Bin TL +KDV  reklam anlaşması yapması oldukça manidardır. Üstelik daha hiçbir iş yapılmadan çekleri peşin alınmıştır.

            www.usak.tv nin Hiçbir zaman için ne uşak belediyesinden ne de UTAŞ’tan reklam talebi olmamıştır. UTAŞ Firması Uşak’ın en çok ziyaret edilen ve günlük 15 Bin civarında ziyaretçisi olan www.usak.tv ye kendisi reklam vermek istemiş bir yıllık istekleri kabul edilmemiş sadece 40 gün civarında 1500+ KDV ana giriş sayfasına reklam yapılmış ve bedeli de alınmıştır. Kaldı ki ben ne meclis üyesiyim nede parti yöneticisi. Bu nedenle UTAŞ ile yada Uşak Belediyesi ile bir reklam anlaşması yapmamın bir sakıncası yoktur.

            Ancak UTKU DEMİRÖZ MHP Meclis üyesidir. Kanun gayet açık ve nettir. Meclis üyeleri direk veya dolaylı yoldan Belediyelerden ve Belediyeye bağlı kuruluşlardan iş alamaz.

            Egem TV ile aynı binada olan ve gerçekte EGEM TV nin çalışanları olan şahısların Uşak Belediyesi ve UTAŞ’tan yüklü miktarlarda reklam alması ne kadar etikdir. Bunu kamuoyuna bırakıyoruz. www.usak.tv Bir Buçuk yıllık Ali ERDOĞAN döneminde sadece ve sadece 1500+ KDV reklam ücreti alırken EGEM TV nin dolaylı olarak aldığı para 130 Bin liradan fazladır.

            Egem Tv nin yapmış olduğu iftira hakaret ve yalan haberleri ile ilgili olarak kanuni süreci başlatıyoruz. Ayrıca UTAŞ Yöneticileri hakkında da suç duyurusunda bulunuyoruz.

www.usak.tv nin kimsenin reklamına ihtiyacı yoktur. Zaten reklam alanlarımız dolu olduğu için UTAŞ’ın bir yıllık reklam sözleşmesi kabul edilmemiştir. UTAŞ Tabiî ki reklam verebilir. Ancak gerçek rayiç bedel üzerinden verebilir. Ama yine Meclis üyelerine iş yapamaz. Reklam vermedikleri için haklarında haber yaptığımız şeklinde yayınlanan haberleri esefle kınıyoruz. Basın ahlakına uymayan bu yayınlarla ilgili olarak RTÜK nezdinde de şikayetlerimizi yapıyoruz. EGEM TV ailesi www.usak.tv ye saldırmakta haklıdır. Çünkü www.usak.tv Demiröz ve İzmit Ailesin gerçeklerini ortaya çıkarmış www.usak.tv nin yayınları ile başlayan soruşturmalar sonucunda Utku DEMİRÖZ’ün eşi Soner DEMİRÖZ ve Annesi İmran İZMİT hakkında Resmi evrakta sahtecilikten dava açılmıştır. Ayrıca SGK ve Savcılık tarafından diğer soruşturmalar sürmektedir. Utku DEMİRÖZ’ün dolaylı yollarla Uşak Belediyesinden almış olduğu paralar ile ilgili de suç duyurusu yapılmış ve soruşturma  süreci devam etmektedir.

            Soner Demiröz ve Utku Demiröz’ün SGK ve maliye oyunları yine www.usak.tv tarafından ortaya çıkarılmış devlete 300 Bin lira civarında borç takan Soner DEMİRÖZ ve Utku DEMİRÖZ’ün nasıl devleti kandırdıkları tek tek anlatılmıştır. Biz söylediklerimizin arkasındayız. Tüm uşak halkı birkaç ay önce ART televizyonuna çıkan ve nasıl kandırıldıklarını anlatan Ali ve Melek AYGÜN çiftini hala unutmadı. Borçları Soner DEMİRÖZ’e Malları Utku DEMİRÖZ’e yapan zihniyet elbette bir gün hak ettiği cezayı çekecek ve adalet tecelli edecektir. Uşak’a bakanlar getirdim, Onu yaptım bunu yaptım diye övünenlerin gerçekte ne halde oldukları www.usak.tv tarafından tüm kamuoyuna duyurulmuştur.

             www.usak.tv her zaman olduğu gibi gerçekleri yazmaya devam edecektir.

TÜM KAMU OYUNA SAYGIYLA DUYURULUR

YORUM EKLE
banner534
SIRADAKİ HABER