SIVA PARÇALARI KAFASINA DÜŞEN MUHASEBECİ HASTANELİK OLDU

SIVA PARÇALARI KAFASINA DÜŞEN MUHASEBECİ HASTANELİK OLDU

SIVA PARÇALARI KAFASINA DÜŞEN MUHASEBECİ HASTANELİK OLDU
banner282

Dörtyol’da bulunan ve adeta çirkinlik abidesi gibi duran Dörtyol işhanından vatandaşların üzerine sıva ve tuğla parşaları döküldüğünü belirtip belediye yetkililerini defalarca uyardık. Ancak kimse oralı olmadı. ve dün olanlar oldu. Bir zamanlar DSP’den Milletvekili ve Belediye Başkan adayı olan Muhasebeci Hasan Hüseyin ALÇILIOĞLU binadan düşen sıvalar nedeniyle yaralandı. Olayı gören vatandaşlar inşallah bu sıvalar bu çirkinliği ve rezaleti görmezlikten gelen Belediye Başkanının kafasına düşsün diyerek beddu aettiler.

ŞEHRİN GÖBEĞİNDE ÇİRKİNLİK ABİDESİ BİR BİNA"
şeklinde uşaklılara duyurmuş ve yetkilleri göreve davet etmiştik. Ancak kimsenin umruynda olmadı. Çünkü Türki’yenin acı bir geröeği bir şey yapılması için illa birilerin ölmesi yada yaralanması gerekiyor.

 

ŞEHRİN GÖBEĞİNDE ÇİRKİNLİK ABİDESİ BİR BİNA 

banner563
Uşak’ın Merkezi Dörtyol’da bulunan Dörtyol İşhanı adeta harabe görünümünde. Yıllardır bakımsızlıktan dökülmeye başlayan işhanı çevreden geçenler için tehlike oluştururken ne yazık ki ne bina sahipleri nede belediye yetkilileri hiçbir şey yapmıyor. İşhanının duvar sıvaları yavaş yavaş dökülürken bazen düşen sıva parçaları yoldan geçenlerin üzerine düşüyor. Bina bakımsız ve pis olduğu içinde İşhanının neredeyse %90 ı boş durumda. İşhanında bulunan mülk sahiplerininde büyük çoğunluğu il dışında olunca İşhanı da bakımsız ve pis durumda kalmaya devam ediyor. Yıllardır bakım yapılmayan ve sıvaları yola düşen işhanı ayrıca görüntü kirliliği de oluşturuyor. Vatandaşlar çirkinlik abidesi binanın bir an önce bakımının yapılmasını istiyorlar. Belediyenin görüntü kirliliği yaratan bina sahiplerini uyardığını söyleyen vatandaşlar şehrin göbeğindeki bu bina için uyarı yapılıp yapılmadığını merak ediyorlar. 

 

 

SIVA PARÇALARI KAFASINA DÜŞEN MUHASEBECİ HASTANELİK OLDU

Dün öğle saatlerinde Tahsin Özçaka İş hanında Muhasebecilik yapan geçmiş yıllarda DSP Millet vekili ve Belediye Başkan Adayı olan Hasan Hüseyin ALÇILIOĞLU bürosundan çıkar çıkmaz Binadan düşen büyük bir sıva parçası ile başından yaralandı. Ambulansla Uşak Devlet Hastanesine kaldırılan H.Hüseyin Alçılıoğlu acil polikliniğinde başından aldığı yaranın tedavisi yapıdıktan sonra müşaade altına alındı. ALÇILIOĞLU Yasal haklarını kullanarak şikatette bulunduğunu belirtti. Yıllardır virane olan sıvaları dökülen bakımsız pislik içinde olan Tahsin Özçaka işhanında bakımsızlığı nedeniyle bundan öncede birçok kişi yaralanmış.Dışarıda ve han içindeki esnafların defalarca Belediye’ye ve gerekli mercilere müracatlarına rağmen bu sorun ve rezaletin ilgilenilmeyi bırakın bir kere daha bile bakmaya gelinmediğini söylediler.Hanın bütün katlarının pislik içinde ve bodrumun su aldığını rezalet bir koku olduğunu söyleyen esnaflar bundan rahatsız olduklarını geceleride yatmaya gelenler olduğunu söylediler. Yetkililere seslenen ve biran önce bu iş hanına bakım yapılmasını isteyen esnaflar ve vatandaşlar şikatetlerini dile getirdiler.

 USAK.TV DEFALARCA UYARDI

Dörtyol işhanı ile ilgili olarak Temmuz 2009 da haber yaparak "

 

YORUM EKLE
banner564
SIRADAKİ HABER