METİN DENİZ SAVAŞ’I KIZDIRAN RESİM

METİN DENİZ SAVAŞ’I KIZDIRAN RESİM

METİN DENİZ SAVAŞ’I KIZDIRAN RESİM
banner282

Geçtiğimiz Cuma günü bir telefon aldık. Telefondaki ses MHP’li Belediye Meclis Üyesi ve egem Tv Yönetim Kurulu başkanı Utku DEMİRÖZ’ün eşi Soner DEMİRÖZ’ün Bir özel hastanenin bahçesinde MHP il Başkanı Metin Deniz Savaş ile hararetli hareretli bir şeyler konuştuğunu ve elindeki dosyaları da Metin Deniz Savaş’a verdiğini söylüyordu. Bu görüşmenin tam da EGEM TV Taşeronu Ekrem Çohadar’ın UTAŞ’tan 70 Bin 800 TL aldığı zamana gelmesi oldukça ilginçti. Zaten babam bir haftadır aynı hastanede tedavi gördüğü için hemen koştum. İki kare reim çektikten sonra bir bardak çay içeyim dedim ama ikilinin beni görünce moralleri bozuldu.

            Cumartesi gecesi ise Belediye Başkan yardımcısı Ömer Oktay Akarca’nın Oğlunun düğünü vardı. Düğünden haber amaçlı birkaç resim aldıktan sonra masalarda bulunan İşadamları ve siyasetçilerden de birkaç resim almak istedim. Bu arada MHP İl Başkanı metin Deniz Savaş, Merkez İlçe başkanı Ali ÜNALAN, ve Meclis Üyelerinin de bulunduğu masadan da bişr kare görüntü çektim. Çekmez olaydım birde baktım ki aynı masada Soner DEMİRÖZ ve Eşi Utku DEMİRÖZ’de var Üstelik Soner Demiröz Ali Ünalan ve Metin Deniz SAVAŞ’a yine hararetli hareretli bir şeyler anlatıyor.. Bir gazetecinin MHP İl ve ilçe Başkanının masasını çekmemesi ayıp olur. Ben bu mantıkla resim çektim ancak Metin Deniz SAVAŞ her nedense çok kızdı. Ne yaptığının farkındasın değimli diye tehditkar konuştu. Bende kötü niyetle çekmediğimi sadece düğüne katılanları görüntülediğimi söyledim. Ancak bu sırada Aşırı alkol aldığı her halinden belli lan Soner Demiröz  elimi tutarak tehdit yağdırmaya başladı. Şunu hemen belirtelim biz sevdiklerimizin  düğününe davete icap etmek için gideriz. Olay çıkarmak için değil. Peki neden Metin Deniz Savaş Soner DEMİRÖZ ile görüntülenmekten rahatsız oldu. Doğrusu buna bir anlam veremedik. Düğün bitmeden Hasta yatan babamın yanına gitmek için hemen ayrıldım. Aradan yarım saat geçmeden bir telefon daha aldım. Telefondaki ses “Abi Metin Deniz Savaş, Soner Demiröz, Utku Demiröz, Ali Ünalan ve birkaç meclis üyesinin Bilboard konusunu görüştüğünü söyledi. Bunun üzerine dayanamayarak geri döndüm.  Aynı telefonun başka gazetecilerde edildiğini ve bu arada bazı meslektaşlarında Bilgi evi yakınlarına geldiğini gördüm. Bazı arkadaşlar görüntü alırken Metin Deniz SAVAş masasına davet etmiş. Bir arkadaş arayarak Metin Deniz SAVAŞ’ın benimle görüşmek istediğini söyledi. Bende masada Soner DEMİRÖZ’ün bulunduğunu hoş olmayan bir olay olabileceğini belirterek kabule etmedim Ancak telefon açan arkadaş Sadece Metin Deniz SAVAŞ, Ali Ünalan ve birkaç meclis üyesinin olduğunu söyleyince başka bir gazeteci arkadaş ile birlikte gittik. Biz varır varmaz Metin Deniz Savaş ayağa kalkarak “Biz gidiyoruz” dedi. Bende O arkadaşa hitaben konuşmayacaktınız neden bizi çağırdınız dedim. Bu sırada Metin Deni Savaş tehditlere başlayarak “KAZIM ŞEN MHP SANA BÜYÜK LOKLMA. BOĞAZINDA KALIR. UŞAK SANA DAR GELİR, SEN KİMİNLE UĞRAŞTIĞINI BİLMİYRSUN.” Gibi tehdit dolu laflar etti. Bende MHP ile bir sorunum olmadığını sadece bazı kişilere devlet imkanlarının peşkeş çekilmesini ortaya çıkardığımı söyledim. Aynı günü Metin Deniz SAVAŞ’ın bir mevlitte Kazım Şen’in icabına bakacağız gibi bir cümle kullandığını da duydum..

            Şimdi MHP’nin değerli il başkanı ve muhtemel milletvekili adayı metin Deniz Savaş’a soruyoruz..

            “Metin bey bin insanla resimlenmekten korkuyorsanız niçin onunla birliktesiniz?” Bu resim sizin UTAŞ’tan verilen 70 Bin 800 TL lik çek de parmağınız olduğunun kanıtıdır. Unutmayın bir zamanlar Ali, Erdoğan’da Devletin bir türlü bulamadığı alacağını alamadığı Soner Demiröz ve eşi Utku DEMİRÖZ’ü yere göğe sığdıramıyordu ve gezilere bile gidiyorlardı. Hatta Uşak Belediyesinden göreve gelir gelmez 65 Bin lira gibi bir kaynak bile aktarmıştı. (Ekrem Çohadar ve Feyzi Tokat üzerinden) Ancak Ali bey gelen yoğun tepkiler üzerine aklını başına çabuk aldı.

Metin bey sayi Soner Demiröz ile ne sıfatla görüştünüz. Bir belediye Meclis üyesinin eşi olarak mı yoksa Televizyon sahibi olarak mı? Duyduğumuza göre Soner bey ve eşi Utku Hanım “Ali Erdoğan’a seçimi biz kandırdık. Sizi de milletvekili yapacağız. İlçelere yayın vereceğiz gibi vaadlerde bulunuyorlarmış. Zaten merkez İlçe Başkanınız Ali ÜNALAN’da bize seçimi Utku hanım kazandırdı diyor.

            Onun için boşuna Ali Erdoğan benim 35 Bin şahsi oyum var demesin, hazım Sesli Boşuna cemaat destek verdi ali Bey’i biz kazandırdık demesin, MHP liler boşuna biz çok çalıştık seçimi kazandık demesin. Seçimi Utku Demiröz ve eşi Soner Demiröz kazandırdı. Şimdi sıra Milletvekili seçimlerinde.. Bu seçim MHP 2 Milletvekilliğini garanti çıkaracak. Birinci sırada Metin Deniz Savaş ikincisi Sıraya da ali ÜNALAN yakışır..  Haydi bakalım hayırlısı..

            Bu arada hemen belirtelim bizim Partilerle işimiz yok.. Siz bizi tehdit edeceğinize Peşkeş çekilen Çiftçi Koruma Meclisin mallarının peşine düşün, UTAŞ’ta yapılan usulsüz işlerin peşine düşün, Soner Beyleri demiyorum zaten onlara birliktesiniz… Unutmayın Uşaklı size Yetimin hakkını peşkeş çekin diye değil onların hakkını koruyasınız hizmet edesiniz diye oy verdi. İlla milletvekili seçilmek ve egem Tv’ye para aktarmak istiyorsanız Cebinizden aktarın.. O zaman istediğiniz kişi ile istediğiniz gibi gezersizin kimse size bir şey diyemez.  Hem Soner Soner Demiröz ile fotoğraflanmaktan neden çekiniyorsunuz ki onu anlamadık.. Size bir tüyo daha verelim Utku Hanım ve Soner Bey’i bence UTAŞ’ın başına geçirin.. bakın ozaman şirket nasıl uçuşa geçiyor..

 

 

YORUM EKLE
banner534
SIRADAKİ HABER